Chyžná pre 5* Grand Hotel River Park

GRAND HOTEL RIVER PARK

Miesto práce
Dvořákovo nábrežie 6, 811 02 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
620,- E Gross nástup

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do luxusného Bratislavského hotela hľadáme šikovných ľudí na pozíciu Chyžná či už na TPP alebo brigádu!

Na pozícii Chyžná budete zodpovedný/á za:

- upratovanie a zásobovanie všetkých pridelených izieb, chodieb a iných priestorov hotela podľa štandardov spoločnosti.
- Čistiť izby, kúpeľne, toalety podľa školeného postupu dodržiavať izbové aranžovanie.
* Informovanie údržbárov o akýchkoľvek technických chybách, ktoré si všimnú, stratenom alebo znehodnotenom majetku hotela.
- Hlásiť stratený a nájdený majetok

- atraktívne hotelové prostredie
- práca v priateľskom kolektíve
- atraktívne podmienky ohodnotenia
- zaujímavý tréningový program
- tímbildingové aktivity
- možnosť cestovania v sieti hotelov za zvýhodnené ceny
- stravovanie pre zamestnancov zdarma

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem zúčastniť sa výberového konania na uvedenú pozíciu, pošlite, prosím, svoj štrukturovaný životopis s fotografiou na nižšie uvedené kontaktné údaje.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, no už vopred sa ospravedlňujeme, že na osobný pohovor budú prizvaní iba takí kandidáti, ktorí podľa nášho posudku čo najviac spĺňajú stanovené kritéria pre výkon danej práce v medzinárodnom 5* hoteli. Nakoľko z prevádzkových dôvodov a charakteru našej práce, nie je možné prizvať na pohovor každého, kto prejaví záujem, touto cestou ďakujeme za akceptovanie týchto, rokmi overených a platných firemných štandardov a postupov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovedný prístup ku kvalite vykonávanej práce je základ.

- ochota učiť sa
- silná orientácia na zákazníka
- prívetivé a ochotné správanie, príjemné vystupovanie
- zmysel pre poriadok a precíznosť
- bezúhonnosť/ čistý výpis z registra trestov
- tímový člen v kolektíve

Grand Hotel River Park, a Luxury Collection Hotel v Bratislave, ktorý bol navrhnutý oceneným holandským architektom Erickom van Egeraatom je bývalý Kempinski Hotel River Park, ktorý prešiel rebrandingom v roku 2015 a značka the Luxury Collection je jednou z viac ako 30 značiek/brandov spoločnosti Marriott International .

Hotel leží v srdci mestského projektu s rezidenciami, kanceláriami a obchodmi atraktívnymi pre kozmopolitný štýl života moderného Slovenska. Nachádza sa priamo na brehu Dunaja, iba 10 minút chôdze od centra starého mesta. Ponúka 231 izieb a apartmánov, dve reštaurácie a bar v lobby, vnútorný bazén, ako aj fitnescentrum a Spa, dve veľké konferenčné/ tanečné sály a päť menších konferenčných miestností.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Grand Hotel River Park
Dvořákovo nábrežie 7528/6
811 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Michal Bursik
E-mail: poslať životopis
ID: 1871284   Dátum zverejnenia: 30.11.2017