Saunový animátor / saunamaster

Grand Hotel Permon, s.r.o.

Miesto práce
Podbanské, Pribylina-Podbanské
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
DOHODOU
866 - 1 110 EUR/mesiac+ príplatky v zmysle Zákonníka práce a podnikovej Kolektívnej zmluvy + prémiová zložka na základe spokojnosti zákazníkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Grand hotel Permon - saunové rituály - dokonalý oddych a relax v saunovom svete. máte radi sauny? Ak chceš byť súčasťou kolektívu, ktorý vytvára relax a oddych ste ten koho hľadáme. Ak nemáš s touto prácou skúsenosti nevadí, všetko sa dá naučiť

Čo budeš robiť?
- Ako saunamaster vykonávaš saunové rituály za sprievodu hudby. Sú to rituály, počas ktorých sa polievaním kameňov zvyšuje vlhkosť vzduchu v saune. Saunér pomocou uterákov rozvíri vzduch v saune a zvyšuje tak intenzitu saunovania.
- dohľad nad správnou teplotou v saunách a priľahlých priestoroch
- dohliadanie na bezpečnosť klientov vo wellness centre
- dohliadanie na pravidlá saunovania
- udržiavanie čistoty v spoločných priestoroch
- možnosť reprezentovať na saunových súťažiach

- práca v krásnom prostredí pod Kriváňom,
- zamestnanecká strava,
- možnosť využitia zľavy na WELLNESS služby hotela,
- možnosť využitia zľavy na ubytovanie v rámci hotelovej siete EMPORA Hotels,
- možnosti ďalšieho vzdelávania a osobného rastu,
- mladý kolektív a dlhodobá perspektíva.

Kontaktovať budeme iba uchádzačov spĺňajúcich naše požiadavky.
Za pochopenie vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou, nie podmienkou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

kurz prvej pomoci,...

Hotelový komplex.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4772560  Dátum zverejnenia: 28.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 866 EUR/mesiac