Plavčík

Grand Hotel Permon, s.r.o.

Miesto práce
Pribylina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
816 EUR/mesiac+ príplatky v zmysle Zákonníka práce + prémiová zložka na základe spokojnosti zákazníkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie plynulej prevádzky plaveckého bazéna, detského a dojazdového bazéna
- starostlivosť o čistotu a poriadok v bazénových priestoroch
- kontrola funkčnosti jednotlivých atrakcií
- dohľad nad dodržiavaním bezpečnostných pokynov
- poskytovanie zdravotníckej prvej pomoci v prípade potreby
- starostlivosť a údržba bazénov
- kontrola kvality vody v súlade s prevádzkovým poriadkom
- sanitácia a dezinfekcia

- práca v krásnom prostredí pod Kriváňom v najväčšom hotelovom wellness komplexe na
Slovensku
- možnosť ubytovania a stravovania pre zamestnancov
- zvýhodnené vstupy do wellness pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov (saunový a bazénový svet)
- zvýhodnené ceny pobytov pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov v našich a
partnerských hoteloch
- možnosť využívania hotelových služieb

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

plavčícky kurz, kurz prvá pomoc

Hotelový komplex.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 1782968  Dátum zverejnenia: 13.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 816 EUR/mesiac