Masér/masérka

Grand Hotel Permon, s.r.o.

Miesto práce
Pribylina
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poskytovanie procedúr

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

základný plat 624 eur brutto + prémiová zložka za vykonané procedúry (od 50 do 500 eur)

- práca v krásnom prostredí pod Kriváňom
- zamestnanecká strava
- možnosť využívania hotelových služieb
- wellness (saunový a bazénový svet)
- možnosti ďalšieho vzdelávania a osobného rastu
- mladý kolektív a dlhodobá perspektíva
- príjemné pracovné prostredie
- možnosť využitia služieb partnerských hotelov

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu nám prosím zašlite Váš štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku
+ doklady o vzdelaní na e-mailovú adresu [email protected] Informácie k výberovému konaniu podávame e-mailom, alebo telefonicky.
Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria. Za pochopenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2019 (ostáva ešte 72 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotná škola - masér

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vyučený v odbore/ masérsky kurz športovej a klasickej masáže
- certifikáty na masáže výhodou: medová, klasická,
masáž lávovými kameňmi , havajská -lomi-lomi
ID: 1536922   Dátum zverejnenia: 14.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základný plat 624 eur brutto + prémiová zložka za vykonané procedúry (od 50 do 500 eur)