Logo Kempinski

Zaručujeme ti príjemné pracovné prostredie a stabilnú prácu ako chyžná v Grand Hotel Kempinski v krásnych Vysokých Tatrách!

Miesto práce
Štrbské Pleso, Vysoké Tatry-Štrbské Pleso
Termín nástupu
Ihneď
Od 880 EUR/mesiacVýška základnej mzdy závisí od odborných zručností a skúseností kandidáta a môže byť vyššia. Do základnej mzdy nie sú započítané príplatky za prácu v noci, cez víkendy a sviatky v zmysle Zákonníka práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chyžná v Grand Hotel Kempinski Vysoké Tatry zodpovedá za upratovanie hosťovských izieb podľa stanovených štandardov spoločnosti.Budete pracovať na 1 zmenu - rannú od cca 09:00 - 17:00, prispôsobujeme to spojom, ktoré prichádzajú na Štrbské Pleso. Raz do týždňa poobedná zmena.Typický deň na pozícii Chyžná zahŕňa ukladanie posteľnej bielizne, upratovanie izieb a kúpeľní, výmenu uterákov a doplnenie hygienických potrieb.Na tejto pozícii môžete očakávať rôznorodú prácu, plnú unikátnych zážitkov v každom dni v rámci medzinárodnej značky Kempinski s viac ako 125 ročnou históriou a pôsobením vo viac než 30 krajinách sveta.Staňte sa súčasťou stabilnej rodiny Kempinski v päťhviezdičkovom hoteli na Štrbskom Plese, ktorý oslávi tento rok svoje pätnáste narodeniny.Hľadáme zamestnancov, ktorí budú podporovať naše vynikajúce služby a filozofiu kvality, zároveň vynikajú svojím pozitívnym vystupovaním, profesionalitou, srdečnosťou a pohostinnosťou.Investujeme do Vás školeniami a ďalším vzdelávaním s rozsiahlou podporou zamestnancov.

Práca pre unikátny 5-hviezdičkový hotel patriaci do najstaršej Európskej hotelovej sietePôsobenie v krásnom horskom prostredí vo Vysokých TatráchKultivovaná komunikácia u stabilného zamestnávateľaMožnosť cestovať a pracovať pre sieť Kempinski v rámci celého svetaMožnosť kariérneho rozvoja a rastu pomocou tréningového programuOnline kurzy pre zdokonalenie sa v hotelierstvePríspevok na cestu do práceTeambuildingové aktivity v letnom aj zimnom obdobíPráca v priateľskom kolektíveMožnosť ubytovania v blízkosti hotela za zvýhodnenú cenuVýhodné stravovanie v hotelovej reštauráciiPoukazy na wellness služby v hotelovom spa

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ochota učiť saSilná orientácia na zákazníkaPrívetivé a ochotné správaniePríjemné vystupovanieZmysel pre poriadokPrecíznosťTypicky požadované vzdelanie: Stredoškolské s maturitouHard skills: Skúsenosti v hotelovom priemysleSoft skills: Komunikačné zručnosti, tímová spolupráca

Ak preferujete aktívnu prácu a možnosť prispôsobovania pracovného času popri rodine, je naše oddelenie to pravé pre Vás. Tréningový program Kempinski Vám tiež poskytne možnosť kariérneho rastu – kto začína ako chyžná, nemusí skončiť ako chyžná...

Michal Kreta
Executive Housekeeper

Viac o Grand Hoteli Kempinski High Tatras

Inzerujúca spoločnosť

GRAND HOTEL KEMPINSKI HIGH TATRAS

Ikonický hotel na brehu Štrbského plesa bol otvorený ako prvý 5-hviezdičkový hotel vo Vysokých Tatrách v roku 2009. Odvtedy pod svojou strechou privítal tisícky hostí, medzi nimi aj mnohé významné osobnosti, ako sú prezidenti, hlavy štátov či viaceré slávne hviezdy šoubiznisu. Dôkazom bezchybného servisu a dokonalej pohostinnosti sú teda nielen mnohé prestížne zahraničné ocenenia, ale tiež spokojní a vracajúci sa hostia. Historický hotel, ktorý je národnou pamiatkou, disponuje 98 luxusne zariadenými izbami a apartmánmi s výhľadom do doliny alebo na štíty Vysokých Tatier. V hoteli sa nachádza Grand Restaurant, v ktorej si tím pod vedením šéfkuchára dáva záležať na čerstvosti surovín od overených lokálnych dodávateľov. Titulom „najkrajšie spa na Slovensku“ sa môže pochváliť hotelové ZION SPA LUXURY. Historický hotel sa nachádza na brehu Štrbského plesa, v blízkosti lyžiarskeho strediska a okolitá tatranská príroda ponúka bohaté možnosti trávenia voľného času. V blízkosti hotela sú upravené bežecké trasy a začínajú tu aj viaceré turistické trasy.

Grand Hotel Kempinski High Tatras patrí do najstaršej európskej hotelovej siete. Skupina Kempinski Hotels to sú bezchybné služby, dokonalá pohostinnosť a dôraz na individualitu každého hotela, ktorý do tejto siete patrí. Dnes táto spoločnosť so sídlom v Ženeve prevádzkuje viaceré ikonické hotely. Portfólio skupiny sa neustále rozrastá a v súčasnosti ho tvorí takmer sto päťhviezdičkových hotelov po celom svete. Značka Kempinski je synonymom pre celosvetovú eleganciu spojenú s kultúrou a tradíciami každej destinácie.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Škoda
Tel.: +421/52/32 62 300
E-mail: poslať životopis