Pomocná sila do kuchyne / umývač riadu

GRAND HOTEL BELLEVUE, a.s.

Miesto práce
Horný Smokovec, Vysoké Tatry-Horný Smokovec
Termín nástupu
asap
660 - 900 EUR/mesiacZákonom stanovené príplatky za víkendy, sviatky, prácu v noci.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- umývanie riadu
- udržiavanie čistoty v kuchyni a spoločných priestorov
- dodržiavanie hygienických zásad
- dodržiavanie pokynov nadriadeného

Perspektívne zamestnanie, práca v príjemnom prostredí, možnosť ďalšieho vzdelávania a profesionálneho rastu, zamestnanecká strava, možnosť prechodného zamestnaneckého ubytovania, možnosť využívať vlastné športové a regeneračné zariadenia.

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, spĺňate uvedené požiadavky, pošlite nám životopis a krátky motivačný list na e-mailovú adresu.
U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pozíciu. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia, potravinárstvo

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť a ochota pracovať
- zodpovedný prístup k práci
- zmysel pre poriadok a čistotu
- časová flexibilita
- platný zdravotný preukaz

Hotel v Hornom Smokovci, poskytujúci ubytovacie, stravovacie a doplnkové služby pre domácu i zahraničnú klientelu, pre jednotlivcov, cestovné kancelárie a pre firemnú klientelu (kongresy, prezentácie, firemné dni,...)

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3287732  Dátum zverejnenia: 26.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 660 EUR/mesiac