Можливість для людей з України

Inštruktor lyžovania

Grand Hotel Bachledka****Strachan

Miesto práce
Ždiar
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
15.12.2023
Mzdové podmienky (brutto)
Od 8 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predstavte si, že budete pracovať v tíme 30 mladých ľudí a Vašou najťažšou úlohou v tomto tíme bude nájsť si nových priateľov a kolegov. Potom budete spolu v Ski school Strachan učiť lyžovať a večer po skončení lyžiarskych lekcií tancovať na stoloch v Medveďom brlohu s celým personálom Strachan Resort. Ak si myslíte, že to nie je možné, tak sa mýlite. U nás to je presne takto. Inštruktorom lyžovania alebo snowboardingu sa môžete stať po kurze, ktorý Vám pomôžeme finančne pokryť a motiváciou Vám bude možnosť zalyžovania zadarmo na svahu Ski centra Strachan alebo na Ski centra Strednica. Máte radi voľnosť a flexibilitu? Tu Vás nikto nebude nútiť do práce, vy budete chodiť k nám s nadšením a zákazníci to budú na Vás vidieť.

- práca v tíme mladých ľudí
- nádherné prostredie v Belianskych Tatrách
- flexibilný pracovný čas
- mzda od 8€/hod. v čistom
- zľavy na služby v Strachan Resort
- wellness zadarmo
- možnosť absolvovať kurz s dotáciou a zvýhodnením

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Strachan resort je spoločnosť, ktorá prevádzkuje Grand hotel Bachledka**** Strachan, Wellness penzión Strachan, Medvedí Brloh Strachan, Chalet Strachan, Ski centrum Strachan, Ski centrum Strednica.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4439077  Dátum zverejnenia: 1.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.