Vedúci prevádzky závodného stravovania Hlohovec

Grand Gastro s.r.o.

Miesto práce
Hlohovec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
25.3.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiacOdmeny podľa schopností a výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexne zodpovedať za chod kuchyne, výdajne stravy a bufetu
Komunikovať so zákazníkmi, riešiť podnety a reklamácie
Riadiť a zabezpečovať personál, motivovať zamestnancov
Objednávať tovary a suroviny
Normovať a tvoriť jedálne lístky
Viesť evidenciu skladového hospodárstva a gastro záznamov v softvéri
Vykonávať a kontrolovať inventúry
Kontrolovať dodržiavanie zásad HACCP a hygienických štandardov
Zavádzať novinky a inovácie
Sledovať trendy na trhu v tejto oblasti
Zabezpečovať čistotu a poriadok
Pravidelne reportovať (spracovávať všetky doklady riadne a načas, bezodklane ich predkladať centrále, robiť zúčtovania, analyzovať a vyhodnocovať nákladavosť jedál - normovanie a marže tovarov bufetového sortimentu)
Podávať návrhy na zlepšovanie operatívnosti a efektivity činností
Plniť pokyny nadriadeného podľa potrieb zamestnávateľa

Doplňujúca informácia: prevádzka pracuje na zmeny

Výhodné stravovanie

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady a požiadavku na prax.
Nutnosť mať platný zdravotný preukaz, VP sk. B a byť bezúhonný.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Stravovanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
eKasa - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

5

Analytické myslenie
Cieľavedomosť
Komunikatívnosť
Praktické myslenie
Precíznosť (presnosť)
Spoľahlivosť

Spoločnosť poskytuje koncept závodného stravovania a catering pre firemné eventy.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4789885  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac