Pomocný kuchár

Grand Gastro s.r.o.

Miesto práce
Dolné hony, Nitra
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiacOdmeny do výšky 100€ brutto/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávať pomocné práce pri príprave a servírovaní teplých a studených jedál
Pripravovať raňajky
Vyrábať a vydávať pokrmy
Pripravovať a variť v studenej a teplej kuchyni
Pripravovať šaláty, zeleninové oblohy a prílohy
Zodpovedať za presné dodržiavanie receptúr, kvality a množstva použitých surovín
Sledovať stav zásob na sklade
Dodržiavať hygienické a bezpečnostné predpisy
Spolupracovať so zmenovou kuchárkou/kuchárom pri výrobe a výdaji jedál pri dodržaní hygienických a bezpečnostných požiadaviek
Spolupracovať pri rozdeľovaní hotových jedál stravníkom
Vydávať hotové jedlá stravníkom
Vykonávať denné upratovanie podľa povahy činnosti
Vykonávať čistenie zeleniny a zemiakov vo vyčlenených priestoroch
Obsluhovať jednoduché strojné zariadenia
Evidovať teploty a odberať vzorky
Spolupracovať na inventúrach tovaru v sklade, kontrolovať záručné lehoty skladových zásob
Vykonávať sanitáciu a dezinfekciu podľa sanitačného poriadku
Viesť evidenciu o vykonaní sanitácie a dezinfekcie v zariadení spoločného stravovania v zmysle harmonogramu sanitačných prác
Vykonávať denné upratovanie podľa povahy činností
Zabezpečovať udržiavanie čistoty a poriadku v skladoch surovín, kuchyne, chladiacich a mraziacich zariadení

Výhodné stravovanie
Voľné víkendy

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady a požiadavku na prax.
Nutnosť mať platný zdravotný preukaz a byť bezúhonný.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

4

Manuálna zručnosť
Ochota prispôsobovať sa potrebám

Spoločnosť poskytuje koncept závodného stravovania a catering pre firemné eventy.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4008016  Dátum zverejnenia: 12.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac