Pomocná sila do kuchyne na hrade a kaštieli Chateau GrandCastle**** v hotelovej reštaurácii v srdci Liptova

Grand Castle Liptovský Hrádok

Miesto práce
Chateau GrandCastle, Liptovský Hrádok
Termín nástupu
aj ihneď
1 000 - 1 200 EUR/mesiacMzda sa skladá z mesačnej mzdy 1 000 EUR a z príplatkov za soboty, nedele a sviatky v zmysle Zákonníka práce. Horná hranica mzdy bude konzultovaná na osobnom pohovore vzhľadom na pracovné skúsenosti, pracovné nasadenie a osobnostné predpoklady záujemcu o prácu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do hotelovej Reštaurácie Magdaleny Zai prijmeme kolegyňu na dlhodobý zamestnanecký pomer, ako aj záujemcov na letnú výpomoc so skúsenosťami v oblasti -   POMOCNÁ SILA V KUCHYNI - KUCHÁR - ČAŠNÍK

Náplň práce:

- Príprava raňajkového bufetu

- Pomoc pri príprave pokrmov podľa stanovených receptúr

- Umývanie riadu a zariadení používaných v kuchyni

- Udržiavanie čistoty, dezinfekcia podláh a priestorov kuchyne

- Dodržiavanie hygienických predpisov, predpisov BOZP a PO pri práci

- Podieľanie sa na zabezpečovaní gastronomických spoločenských akcií, banketov, večierkov a pod.
- Práca prevažne v režime krátky / dlhý týždeň
- Pozícia vhodná aj pre zahraničných záujemcov.

Mzda od 1000 - 1200 eur Brutto, v závislosti od skúseností, pracovného nasadenia a organizačných schopností.

Stravovanie zdarma, možné ubytovanie na prevádzke a iné výhody nad rámec zákona.

Ak Ste sa našli v popise práce, neváhajte nám zaslať svoj životopis spolu s fotografiou na e-mail [email protected].
Vopred ďakujeme za Váš záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorých sme sa rozhodli pozvať na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastronómia & Hotelierstvo - Kuchár

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Predpoklady uchádzača :

- Platný zdravotný preukaz / hygienické minimum

- Zodpovedný prístup k práci

- Zmysel pre teamovú prácu

- Dochvíľnosť, flexibilita

Spoločnosť AVANS s.r.o. vznikla v roku 1992 a je prevádzkovateľom unikátneho renesančného kaštieľa Chateau GrandCastle v Liptovskom Hrádku, ktorý poskytuje nadštandarné ubytovanie, reštauračné služby a konferenčné priestory.

Náš útulný boutique Hotel, je marketingovo, systémovo ako aj hospodársko-technicky zabehnutý s celoročným fungovaním na lukratívnom turistickom mieste - v srdci Liptova.

Hotelová reštaurácia so špičkovým hodnotením návštevníkov (4,6* Google / 9,1 Booking.com), poskytujúca mimoriadne vysoký štandard ubytovacích a reštauračných služieb s proklientským prístupom, slúži prioritne pre ubytovaných hostí a eventy usporiadané v zariadení, rovnako však aj pre širokú verejnosť.

Veríme, že práve Vy budete príjemným spestrením zabehnutého tímu v našej prevádzke a radi Vám v rámci nej vytvoríme príjemný priestor na Vašu realizáciu.
Tešíme sa na Váš životopis.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

ID: 4796430  Dátum zverejnenia: 30.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac