F&B - Čašník / Barista v hotelovej reštaurácii

Grand Castle Liptovský Hrádok

Miesto práce
Chateau GrandCastle, Liptovský Hrádok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 1 500 EUR/mesiacHorná hranica mzdy bude konzultovaná na osobnom pohovore vhľadom na pracovné skúsenosti, pracovné nasadenie a osobnostné predpoklady záujemcu o prácu. Radi pristúpime aj na percentuálny BONUSOVÝ systém ako formu motivačnej zložky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do hotelovej Reštaurácie Magdaleny Zai prijímame 2 kolegov na dlhodobý zamestnanecký pomer, ako aj ďaľších kolegov /kolegyne na letnú výpomoc so zameraním a skúsenosťami na pozícii - ČAŠNÍK - vedúci smeny - BARMAN - BARISTA, vítaná je skúsenosť aj na pozícii F&B, ktorú radi ohodnotíme dodatočne, navyše

Náplň práce -
- obsluha a objednanie hostí
- podávanie nápojov a pokrmov podľa ponuky
- práca s kasou a vyúčtovanie
- denné uzvávierky
- udržiavanie čistoty
- znalosť anglického / nemeckého / poľského jazyka výhodou, povinná znalosť slovenského jazyka.
Mzda od 900 do 1200 eur Brutto, v závislosti od skúseností, pracovného nasadenia a organizačných schopností.

Pre osoby s praxou a záujmom o F&B:
- Okrem potrebných skúseností na pozícii F&B v gastronomických prevádzkach, navyše zahŕňa potrebný osobnostný predpoklad na vedenie tímu svojich podriadených a kolegov a ostatné činnosti nevyhnutne spojené s vedením hotelovej reštaurácie.
- Pozícia vhodná aj pre zahraničných záujemcov.
Uvedené skúsenosti a kompetencie radi oceníme navyše.

Práca na ŽIVNOSŤ nie je podmienkou, vzhľadom na prac. pozíciu je však vítaným atribútom.
Radi pristúpime aj na percentuálny BONUSOVÝ systém ako formu motivačnej zložky.

Stravovanie zdarma, možné ubytovanie na prevádzke, mimoriadna dovolenka v mimosezóne.

Ak Ste sa našli v popise práce, neváhajte nám zaslať svoj životopis spolu s fotografiou na e-mail [email protected].

Vopred Vám ďakujeme za prejavený záujem o zvolenú pracovnú pozíciu a zaslanie Vášho životopisu. Údaje starostlivo vyhodnotíme a na osobné stretnutie pozveme kandidátov, ktorí spĺňajú kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť a pozitívny prístup k práci
- seriózniosť
- aktivita a energia
- prozákazníckosť

Spoločnosť AVANS s.r.o. vznikla v roku 1992 a je prevádzkovateľom unikátneho renesančného kaštieľa Chateau GrandCastle v Liptovskom Hrádku, ktorý poskytuje nadštandarné ubytovanie, reštauračné služby a konferenčné priestory.

Náš útulný boutique Hotel, je marketingovo, systémovo ako aj hospodársko-technicky zabehnutý s celoročným fungovaním na lukratívnom turistickom mieste - v srdci Liptova.

Hotelová reštaurácia so špičkovým hodnotením návštevníkov (4,6* Google / 9,1 Booking.com), poskytujúca mimoriadne vysoký štandard ubytovacích a reštauračných služieb s proklientským prístupom, slúži prioritne pre ubytovaných hostí a eventy usporiadané v zariadení, rovnako však aj pre širokú verejnosť.

Veríme, že práve Vy budete príjemným spestrením zabehnutého tímu v našej prevádzke a radi Vám v rámci nej vytvoríme príjemný priestor na Vašu realizáciu.
Tešíme sa na Váš životopis.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4352907  Dátum zverejnenia: 8.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac