Reagujte bez životopisu

Technik dopravného značenia

GRAMES s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
marec 2022
1 200 EUR/mesiacMzda sa odvíja hlavne od skúseností a kvalifikácie pracovníka.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Realizácia a údržba vodorovného a zvislého dopravného značenia ako aj špeciálnych povrchových úprav, obsluha strojov dopravného značenia. Znalosť obsluhy značkovacích strojov Hofmann vítaná.

Trvalý pracovný pomer, stravné lístky, zázemie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti, možnosť profesného rastu

Informácie o výberovom konaní

Centrála spoločnosti sa nachádza v Bratislave

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vodičský preukaz skupiny C, E výhodou

Spoločnosť Grames s.r.o., je komplexným dodávateľom v oblasti dopravného staviteľstva. Prioritným poslaním spoločnosti je zaistenie čo najvyššej bezpečnosti všetkých účastníkov cestnej premávky. Používame najmodernejšie technológie, postupy a predovšetkým vďaka dlhoročným skúsenostiam sa výrazne podieľame na výstavbe bezpečnej siete diaľnic a ciest na Slovensku.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3902876  Dátum zverejnenia: 31.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac