Hotline/Konzultant - Pozícia vhodná aj pre absolventov

Grain Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Nadštandardné finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úspešný uchádzač bude poskytovať komplexnú podporu a poradenstvo pre zákazníkov spoločnosti v otázkach týkajúcich sa používania softvéru. Aktívne bude komunikovať a podporovať zákazníkov či už telefonicky alebo mailom, ale komunikovať bude aj interne s kolegami ohľadom chybových hlásení (vývojári, testeri). Zároveň bude vytvárať a overovať chybové správy od zákazníkov a následne priorizovať chyby so zákazníkmi.

 Dlhodobé pracovné miesto v medzinárodnej spoločnosti
 Nadštandardné finančné ohodnotenie
 Práca v príjemnom a dynamickom kolektíve mladých ľudí
 Pružný pracovný čas
 Kurzy nemeckého a anglického jazyka priamo na pracovisku
 Široké možnosti ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu
 Odmeňovací a prémiový systém (výkonnostná prémia, mimoriadne osobné ohodnotenie, vianočná prémia)
 Podľa počtu odpracovaných rokov sa poskytuje dovolenka nad zákonný rámec
 Každoročne deň plateného voľna 31.12.xxxx
 Sickday

Zaslaním svojho životopisu a sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje poskytujem svoj súhlas spoločnosti Grain Slovakia, s.r.o. so sídlom: Galvaniho7/D, Bratislava 821 04 na spracovávanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov pre účely sprostredkovania zamestnania s následným sprístupnením tretím osobám, a na ich priebežnú aktualizáciu v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Spoločnosť, ktorá v rámci nadnárodného koncernu je s 21 pobočkami v Európe a v Amerike najvýznamnejším dodávateľom komplexných IT riešení v oblasti poisťovníctva a dôchodkového zabezpečenia. S viac ako 900 zamestnancami je spoľahlivým partnerom pre zákazníkov a zároveň stabilným pilierom pre svojich zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT,ekonomické,humanitné,technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

 písomná a ústna plynulá znalosť nemeckého a anglického jazyka
 výhodou sú skúsenosti z oblasti poisťovníctva
 komunikatívnosť, spoľahlivosť, flexibilita, zodpovednosť, precíznosť, logické a analytické myslenie, cieľavedomosť, schopnosť pracovať v tíme, lojálnosť

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení v regióne CEE a Middle East.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 974301  Dátum zverejnenia: 10.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nadštandardné finančné ohodnotenie