Hľadáme šikovného Embedded Programátora do Brna

Grain Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Brno, Česko
2 000 EUR/mesiacod 2000€/brutto - výška nástupnej mzdy závisí od skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti s vývojom embedded softvéru? Chcete pracovať s najnovšími technológiami a podieľať sa na vývoji elektronických zariadení v oblasti priemyselného indukčného ohrevu? Pre nášho klienta hľadáme embedded programátora pre unikátny vývojový projekt.

Náplň práce

  • Návrh softvéru v oblasti priemyselného indukčného ohrevu a spájkovania
  • Zameranie na vývoj softvéru pre digitálne spínané zdroje, jednotky HMI a periférne zariadenia
  • Proces vývoja od analýzy riešenia, cez vývoj softvéru, implementáciu a testovanie až po dokumentáciu
  • Spolupráca na vývoji a prispievanie k prosperite malého tímu

  • Práca v malom tíme s modernými technológiami a špičkovými nástrojmi​​
  • Priestor na sebarealizáciu a uplatnenie vlastných nápadov
  • Flexibilný pracovný čas s možnosťou home office
  • 29 dní voľna a individuálne a tímové bonusy
  • Brno, technologický park

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výskum a vývoj

Celosvetovo pôsobiaca česká spoločnosť, ktorá sa zaoberá vývojom a výrobou priemyselných indukčných ohrievačov, hľadá nového kolegu do vývojového oddelenia v Brne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

  • Dobrá znalosť jazyka C, RTOS, algoritmizácie a mikrokontrolérov STM32
  • Zručnosti v oblasti vývoja vstavaných systémov, riadiacich algoritmov a rozhrania HMI
  • Znalosť rozhraní CAN a NET, grafického rozhrania LVGL alebo TouchGFX je výhodou
  • Skúsenosti s čítaním schém a prácou s elektronickým laboratórnym vybavením
  • samostatnosť, proaktivita a ochota učiť sa

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení v regióne CEE a Middle East.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jessica Miklovičová
Tel.: +421903501552
E-mail: poslať životopis
ID: 4800029  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac