Django Web developer

Grain Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 700 - 4 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí majú min 3 roky prax s Django na komerčných projektoch.

Ponúkame možnosť remote spolupráce v nórskej produktovej firme s pobočkou na Slovensku. Budete pracovať na web aplikácii (manažment prenájmu nehnuteľností) - stabilný projekt, kde sa môžete zapájať do návrhu architektúry a pracovať v medzinárodnom tíme. Ak by Vás časom projekt omrzel, interná rotácia na projektoch je možná.
Budete pracovať na projekte, ktorý je vedúcim nórskym start-upom v oblasti nehnuteľností. Zameriava na zjednodušenie, zabezpečenie a zefektívnenie procesu prenájmu pre nájomcov aj prenajímateľov. Spája marketplace s 110 000+ inzerátmi ročne s 750 000+ registrovanými užívateľmi, vrátane 6 000+ prenajímateľov, ktorí využívajú túto platformu na správu bytov a domov.
* tím sa skladá z 3 backend developerov na Slovensku, V Nórsku sú 2 frontend developeri, 1 mobile developer, 1 Team Manager
* práca na projekte, ktorý funguje na nórskom trhu a je podobný Airbnb
* startupové prostredie
* core hours 10 - 16:00
* implementovaný Kanban
Náplň práce:
* podieľanie sa na definovaní, vytváraní a spúšťaní nových funkcií platformy
* písanie veľmi kvalitného, spoľahlivého a čitateľného kódu pomocou testovania, code reviews a osvedčených postupov
* zapájanie sa do technických diskusií, rozvíjania nových postupov prostredníctvom neustáleho hodnotenia, ktoré platformu posúvajú vpred
Tech stack:
* HTML, CSS, Javascript
* Python a Django,
* Postgres a Redis
* RabbitMQ a Celery
* Docker

⦁ Office otvorený 24 hodín denne, 7 dní v týždni
⦁ Príspevok na stravu vo výške 5,50 eur/pracovný deň so 100 % pokrytím zo zamestnávateľa
⦁ 3 sick days ročne
⦁ 3 dni dovolenky navyše
⦁ Parkovacie miesta
⦁ Finančný príspevok počas PN
⦁ YDD (Your Development Day) - 1 deň v mesiaci, počas ktorého môžete robiť, čo chcete, pre svoje vlastné vzdelávanie a rast
⦁ Learningové platformy
⦁ Spoločenské podujatia, párty, rôzne posedenia, herné večery, turnaje a pod. na pravidelnej báze
⦁ Pravidelná valorizácia platu

Budeme radi, ak zazdieľate Vaše pracovné portfólio alebo GitHub repozitár.

Unfortunately we do not offer visa sponsorship. You must be a resident of Slovakia with all valid documents. You must also speak Slovak.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Nórska IT spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Django - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Web developer

Počet rokov praxe

3

* minimálne 3 roky prax vo vytváraní úspešných online produktov a služieb s využitím Python a Django
* aktívny prístup k práci a túžba presadiť svoje názory = budete súčasťou tímu, v ktorom Vaše vzdelanie a skúsenosti niečo znamenajú, v ktorom môžete hovoriť nahlas svoj názor a vidieť ich vplyv v praxi
* skúsenosti s Git, code reviews, testingom/QA
* vzdelanie v odbore veľká výhoda

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení v regióne CEE a Middle East.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4762424  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 700 EUR/mesiac