One Identity Consultant ID: 4507151

Grain Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Viedeň, Rakúsko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 5 000 EUR/mesiacmzda závisí od seniority kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Ako člen agilného tímu vyvíjate riešenia pre správu identity a prístupu v oblasti One Identity Manager.
- Aktívne komunikujete s naším tímom / zákazníkom v Nemecku za účelom objasnenia a riešenia problémov.
- Spolu so všetkými ostatnými v tíme vás sprevádza celý životný cyklus: od návrhu a implementácie až po integráciu aplikácií.
- Aktívne prispievate do diskusií o architektúre a dizajne o našich riešeniach špecifických pre zákazníkov.
- Analyzujete alebo optimalizujete existujúce riešenia
- Budete sa zaoberať najnovšími technológiami v oblasti správy identity a prístupu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Ako popredná svetová nezávislá poradenská spoločnosť, systémový integrátor a poskytovateľ riadených služieb pre Identity & Access Management (IAM) je spoločnosť úspešná s viac ako 800 zamestnancami po celom svete.

Zaviazali sa k dokonalosti a inováciám a s najlepšou technológiou vo svojej triede v priestore IAM poskytujú ich zákazníkom riešenia kybernetickej bezpečnosti ďalšej úrovne už viac ako 25 rokov. Ich portfólio služieb pokrýva celú škálu služieb pre riešenia IAM orientované na budúcnosť: Managed Services for IAM vrátane poradenstva, architektúry, implementácie, integrácie, podpory a prevádzky.

Firma má sídlo v Nemecku a pobočky vo Švajčiarsku, Rakúsku, Francúzsku, Belgicku, Španielsku, Bulharsku, Spojenom kráľovstve, USA, Kanade, Indii a Číne. Najväčšie svetové značky dôverujú ich odborným znalostiam, aby zabezpečili a spravovali svoje najcennejšie aktíva: svoju identitu.

Zákazníci - Porsche, Siemens, Daimler, či Allianz.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

IT security consultant

Počet rokov praxe

3

- Vysokoškolské štúdium v ​​odbore informačné technológie / informatika
- 3-5 ročná prax vo firme
- Záujem dostať sa hlbšie do oblasti IT bezpečnosti
- Veľmi dobré analytické myslenie
- Dobrá znalosť IT infraštruktúry
- Dobré znalosti aspoň v jednej z nasledujúcich oblastí:
- programovacie jazyky ako Java, .NET, skriptovanie
- Databáza, SQL, Windows Server, Unix/Linux
PKI, certifikačné služby
- Spoľahlivý a systematický spôsob práce
- Pracovné skúsenosti SCRUM a Project
- Byť tímovým hráčom
- Dobrá znalosť nemčiny v čítaní a písaní
- Znalosť angličtiny v čítaní a písaní
- 38,5 hodín práce týždenne

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení v regióne CEE a Middle East.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4507151  Dátum zverejnenia: 24.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5 000 EUR/mesiac