DevOps Engineer

Grain Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
3 000 EUR/mesiacplat: od 4000 € fak/ 3000€ TPP Okrem toho sú mesačné odmeny za performance v projekte (ak je nadštandardná= 100vky eur, ale nie je to garantované, závisí od individuálneho výkonu a perf.) + 13ty plat (odvíja sa od výšky EBIDTA spoločnosti = nemusí to byť full výška mesačného platu, ak hospodárime pod ycl...)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vývoj softwéru a práca v celom softvérovom cykle.
- návrh a konfigurácia infraštrúktury - dohliadanie na chod aplikácii

- incident reporting

- komunikácia s developermi
- testovanie navrhnutej infraštrúktury

- konfigurácia monitoringu a reportingu

- Nasadzovanie softvérových aplikácií

- Navrhovanie technických riešení

- Nasledovanie technologických trendov

- Mentoring junior developérov

- Reportovanie Director of Innovations

- Komunikácia s inými oddeleniami spoločnosti

- Dodržiavanie aktuálnych interných procesov a postupov

- Riadne a včasné plnenie ďalších úloh a pokynov zadaných svojím nadriadeným

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Klient je najväčšia mediálna spoločnosť na Slovensku.
portfólia patrí najširšia škála printových a online titulov.
Pod značkou klienta vychádzajú lifestylové, spoločenské, odborné, ekonomické, detské, ale aj hobby tituly.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Linux - Pokročilý
Docker - Pokročilý
cloud azure - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

devOps

Počet rokov praxe

3

- Linux/Unix administrácia
- Znalosť skriptovacích jazykov výhodou
- Podrobná znalosť Docker
- Kubernetes (správa, údržba, rozvoj)
- Základná znalosť GIT
- Znalosť Helm výhodou
- Znalosť ISTIO výhodou
- Správa GitLabového servera
- Microsoft Azure (AzureAD)
- AWS (Správa IAM, CloudFront, CloudFormation, S3, SES, EC2, ECR, ECS)
- DigitalOcean (Správa účtov, databáz, dropletov, firewall, spaces)
- CloudFlare
- Správa a konfigurácia relačných a nerelačných databáz (MySQL, PostgreSQL, MongoDB, ElasticSearch)
ELK stack
- Návrh, údržba a rozvoj platformovej infraštruktúry
- Znalosť Prometheus výhodou
- Orientácia v PaaS, SaaS a cloudových službách

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení v regióne CEE a Middle East.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4438481  Dátum zverejnenia: 4.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac