Technical Project Manager

Grain Slovakia s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
2 500 EUR/mesiacVýsledná mzda bude predmetom osobného rozhovoru

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako Technical Project Manager budete zodpovedať za riadenie a komunikáciu pri doručovaní 5G SA riešenia pre core network. Taktiež budete zodpovedať za prípravu materiálov, koordináciu dodavateľov, prevádzky a interných tímov s cieľom splniť projektový plán v rámci schváleného rozpočtu.

NÁPLŇ PRÁCE:
▪️ Definovanie a riadenie priorít v projekte.
▪️ Plánovanie a riadenie dodávok ITN v rámci komplexného integračného projektu
▪️ Riadenie dodávok dodávateľov (tretích strán) pre potreby doručenia projektu
▪️ Podpora systémovej integrácie a riadenia testov
▪️ Nastavenie komunikačnej matice a procesu reportovania
▪️ Organizovanie a reportovanie na stretnutiach projektového a riadiaceho výboru (Project Boardu)
▪️ Definícia šablón projektových výstupov, nástrojov a metodík pre riadenie rozsahu, testov, závislostí, dodávok,
nasadenia
▪️ Kontrola dodržiavania zmluvných termínov a plánu postupu projektových prác, riadenie dodávateľských rizík
▪️ Organizovanie operatívnych stretnutí a reportovanie stavu projektu a stavu dodávok tretích strán
▪️ Plánovanie a riadenie výstavby Telco/Network, virtualizovanej infraštruktúry
▪️ Príprava prostredí, riadenie nasadzovania a fixovania
▪️ Dohľad nad prípravou a výkonom testov
▪️ Dohľad nad plánovaním a výkonom deploymentu
▪️ Zodpovednosť za doručenie všetkých požadovaných výstupov projektu vrátane komunikácie s projektovým
teamom, PM a „stakeholdermi“

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Vedúca telekomunikačná spoločnosť a najväčší mobilný operátor na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

▪️ Skúsenosti s prípravou a riadením: inštalácie, integrácie a validácie virtualizovaných systémov.
▪️ Skúsenosti s plánovaním a riadením dodávok Telco/Network (interných/externých)
▪️ Skúsenosti s kontrolou plnenia zmluvných podmienok
▪️ Základná znalosť biznis procesov a produktov v telekomunikáciách
▪️ Prehľad v Telco architektúre
▪️ Skúsenosti s plánovaním a riadením testov – Test manažment
▪️ Skúsenosti 3 až 5 rokov s riadením stredných a väčších systémovo integračných projektov v telekomunikáciách
▪️ Certifikácia PRINCE2 (výhodou, nie je podmienka)
▪️ Znalosť PM metodológie v telco/IT sektore
▪️ Skúsenosti s riadením dodávateľov

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení v regióne CEE a Middle East.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4434962  Dátum zverejnenia: 28.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac