Java vývojár s kotlinom

Grain Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 2 500 EUR/mesiacVýška mzdy záleží od skúseností a profesionality kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

· zakonzervovanie starých vyvinutých riešení
· návrh a implementácia nových riešení postavených na Kotline
· zmeny vo funkcionalitách funkčnej mobilnej aplikácie a celkový rozvoj

• pružný pracovný čas – možnosť 100% HO
• firemné akcie, TB v Tatrách
• stredná rodinná firma cca 50 zamestnancov
• príjemný kolektív

Obsadzujeme mediora alebo seniora na vývoj nového riešenia postaveného na zelenej lúke s novou technológiou pre päť aktuálnych aplikácií a to: pre maloobchod a služby, mobilný čašník, gastro prevádzky, sezónny predaj a zapožičanie, mobilný predaj.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Spoločnosť vyvíja komplexné pokladničné riešenia určené pre malé a stredné firmy, ktoré v sebe zahŕňajú : eKasu pokladnicu, eKasu tlačiareň, integrovaný platobný terminál, portál pre online pre-hľad a nastavenia. Do budúcnosti spoločnosť plánuje aj vernostné programy a ďalší rozvoj aplikácií. Spoločnosť aj pre malé firmy prináša výhody korporátnych riešení, mnohé aj v cene zariadení.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý
Kotlin - Pokročilý
GIT - Pokročilý
Jira - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

IT

Počet rokov praxe

2

· Skúsenosti s JAVA, Kotlin a Git,.
· AJ výhodou
· Skúsenosti z kasového pozadia sú vítané nie sú podmienkou
· Samostatne pracujúci
· Zodpovedný
· Flexibilita

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení v regióne CEE a Middle East.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4197004  Dátum zverejnenia: 10.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac