Solutions Architect

Grain Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Together with our international team you will be collaborating on modern applications for insurance clients
• As a Solution architect you will select technology options and design architecture of UNIQA Data solutions
• You will create proposals to improve technical quality, reduce complexity, support adoption of new technologies and create solution with the aim to provide highest value for our clients
• We support you in your further career and certification

• Flexibilný pracovný čas
• Uvítací balíček pre nového zamestnanca
• Interné jazykové kurzy nemeckého a anglického jazyka plne hradené
zamestnávateľom, vrátane získania jazykového certifikátu
• Darčekové poukážky
• Elektronická stravovacia karta (stravná jednotka vo výške 5,10 EUR)
• Garantovaný 13. plat
• 14. plat vyplácaný na základe pracovných výsledkov zamestnanca a ekonomických
výsledkov spoločnosti
• Príspevok na III. pilier dôchodkového sporenia
• Podpora odborného vzdelávania
• Celoročné úrazové zdravotné poistenie
• Pravidelne organizované podujatia pre zamestnancov ako napr. vianočný večierok,
letná slávnosť, športový deň, výlety
• Rôzne športové aktivity
• Akcie pre deti zamestnancov – Deň detí, Mikuláš, letné denné tábory a mnoho ďalších
benefitov
•Možný 50%- 80% homeoffice

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poisťovníctvo

UNIQA Group Service Center Slovakia, spol. s r.o., je dcérskou spoločnosťou rakúskeho poisťovacieho koncernu UNIQA Group Austria. Firma sa člení na úseky Software Service (SWS), Cross-Border Service (CBS) a Back Office Service (BOS).

Prioritnou činnosťou úseku SWS je vývoj a údržba softvéru pre komerčné poisťovne patriace do skupiny UNIQA. Koncentruje sa najmä na systém INAS, ktorý je určený pre správu portfólia poistných produktov, poistných zmlúv a poistných udalostí, klientských, partnerských a účtovných údajov. V posledných rokoch sa dostáva do popredia vývoj moderných webových aplikácií nadväzujúcich na systém INAS.
Úsek CBS, ktorý vznikol v roku 2006, sa zaoberá správou poistných zmlúv a likvidáciou poistných udalostí klientov rakúskeho poisťovacieho koncernu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

IT

• Expert knowledge of IT markets and technological developments in Enterprise solutions for Data Hubs / Data Warehouses / Data Lakes
• Expert knowledge of tools and methods for data provisioning, data transport and transformation
• Good knowledge of the development processes and the relevant tools
• 3-5 years SW development experience in SQL, Talend Studio or similar
• Excellent communication with client and members of the development team

Nice to Have
• JIRA / Confluence
• Cloudera, PowerBI, Git / Bitbucket
• Big Data - advantage
ADVERTISER

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení v regióne CEE a Middle East.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4156796  Dátum zverejnenia: 10.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac