.NET developer

Grain Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
2 000 EUR/mesiacUvedená mzda je minimálna. Radi budeme o Vašich platových predstavách diskutovať.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vývoj delivery projektov pre klientov spoločnosti, ktoré sú v rôznej fáze spracovania
• návrh riešenia (niekedy aj analýza), implementáciu (dodržiavanie konvencií, štandardov a princípov; unit testy; krokovanie zmeneného kódu a pod.) až po odovzdanie (v požadovanej kvalite a v dohodnutom čase)

• stabilná práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
• zaujímaví komerční zákazníci zo Slovenska a zahraničia
• vzdelávanie (možnosť absolvovať certifikácie PearsonVue, Cistrix, Microsoft a pod.)
• možnosť práce z domu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Spoločnosť poskytuje komplexné služby v oblasti IT.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

.NET - Pokročilý
AngularJS - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

SW development

Počet rokov praxe

2

• .NET Core/.NET - pokročilý
• Angular/Typescript - pokročilý
• HTML, CSS - stredne pokročilý
• MS SQL, PostgreSQL - stredne pokročilý
• GIT
• AJ pasívne
• komunikačné schopnosti

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení v regióne CEE a Middle East.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4135289  Dátum zverejnenia: 6.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac