Windows Admin

Grain Slovakia s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 500 - 2 800 EUR/mesiacUvedené rozpätie je brutto, ide o fixný plat. Ekvivalent ku kontraktu je 2028 - 3380 € mesačne na faktúru, rovnako fixná sadzba. Príplatky budú odkomunikované na pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme človeka, ktorého IT baví, je kreatívny a komunikatívny, vie veci úspešne dotiahnuť do konca a chce robiť prácu, z ktorej aj vidí výsledky. Hľadáme kolegu do partie, s ktorým bude aj zábava, ale na ktorého prácu sa môžu všetci spoľahnúť.

Hľadáme kolegu na 2nd level support a aj pre nové implementácie:

• Windows servery (AD, DNS,GPO,WSUS, Azure AD, DHCP)

• VMware ESXi,

• Backups (Altaro, Veeam)

• Mailservers (Kerio connect, o365, Exchange)
• Práca v tíme na helpdesku bez telefonickej hotline (len tikety ktoré posunie 1st level support) pre super klientov (malé a stredne veľké firmy).

• Riešenie požiadaviek klientov včas a riadnej kvalite nahlásených cez email, ktoré nedokáže vyriešiť 1st level support.

• Riešenie operatívnych úloh.

• Výborný kolektív, vzdelávanie, super nápomocného šéfa, viac voľnosti a slobody, možnosť sa učiť nové technológie, zmysluplnú prácu.
• Pre celý tím / firmu je dôležitý výsledok práce. Nie či prídeš o 1 minútu neskôr do práce alebo či si počas pracovnej doby vybavíš súkromnú záležitosť.
• Možný je aj home office, sick days či dovolenka na vyše. Dôležitá je spolupráca, aby bol klient a tím spokojný – voľnosť vs zodpovednosť.
• Členovia tímu si môžu nakupovať IT tovar za veľmi výhodne podmienky, firemné autá používať na súkromné účely, náradie mať k dispozícii aj súkromne, možnosť práce z domu, raňajky, energetické nápoje, stolný futbal.
• Samozrejmosťou sú pravidelné spoločné akcie, kde je kopec zábavy.
• Navzájom sa členovia tímu vzdelávajú na školeniach. Pri projektoch sa dajú získať štedré odmeny a taktiež máme systém aj nefinančného odmeňovania, za proaktivitu a prínosy, ktoré pomôžu celému tímu a našim klientom. Spoločne budujeme knowleadge base databázu aby sme mali prácu bez stresu a ďalej nás bavila.
• Nové moderné priestory, kde je napríklad aj oddychovú miestnosť a sprcha.

Počas skúšobnej doby sa vyžaduje častejšia návšteva office v Bratislave.
Po nej je možný home-office v miere 50%.
Pozícia je otvorená z dôvodu rozširovania klientely spoločnosti.
Pohovor je 1-kolový a osobne v priestoroch spoločnosti v Bratislave.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Spoločnosť sa zameriava na správu PC sietí pre svojich klientov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Administrácia Windows serverov - Pokročilý

• ideálne 5 rokov prax:
1. Windows servre ver. 12 - 21 (Active Directory FSMO, GPO - WMI filter, ADMX)
2. Active Directory - prepájanie identít s Azure
3. mailing - práca s mail servermi Exchange a Office 365, inštalácia, on-premises, prepájanie s Office 365, migrácie mail - server (napr. migrovanie emailov zo serverov Websupport do Office 365), rozbehanie celého tenanta, prepájanie Office 365 s Active Directory, migrácie poštových serverov, zaživa premigrovať Exchange na Office 365, schopnosť využiť Powershell na tracing mailovej komunikácie z Office 365, domain trust
4. virtuálizácia (VMware/Hyper-V) - prax so zariadením („železom“), prax s inštaláciou virtual. strojov
• anglický jazyk ako výhoda, ktorá pozitívne vplýva na plat

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení v regióne CEE a Middle East.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4078589  Dátum zverejnenia: 10.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac