Frontend developer

Grain Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 500 - 2 500 EUR/mesiacfinančné odmeny 2krát ročne; pri spolupráci na SZČO/s.r.o. je mzda ekvivalent ku hrubej mzde

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vývoj frontendu vo VueJS na vlastných existujúcich a nových projektoch v tíme 5 developerov
• metodika vývoja – Scrum, Kanban
• pri vývoji sa dbá na čistý a udržateľný kód
• projekty sú cez Gitlab CI/CD prepojené s automatickým testovaním a nasadzovaním (v závislosti od projektov využívajú Jenkins, Docker, Kubernetes a pod.)

• nadštandardné finančné ohodnotenie
• práca na vlastných projektoch spoločnosti
• práca s modernými technológiami
• pružná pracovná doba
• možnosť sebarealizácie, spolupráca pri navrhovaní projektov, kariérny rast
• možnosť ďalšieho vzdelávania, plne hradené školenia a konferencie
• kurzy angličtiny priamo vo firme
• práca v mladom kolektíve, užiješ si kopu teambuildingov a ďalších akcií
• prácu si vychutnáš pri kávičke v klimatizovanej kancelárii na dvoch 24" monitoroch a pochutinách

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Slovenská spoločnosť, založená v roku 2013 za účelom poskytovania služieb v oblasti výkonnostného marketingu, affiliate marketingu, direct SMS, direct mailing a pod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Vue.js - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

2

• pokročilá znalosť Vue.js ALEBO pokročilá znalosť iného JS frameworku ako Angular/React a nepochybný záujem programovať vo Vue.JS
• veľmi dobrá znalosť JavaScriptu a aspoň základy TypeScriptu
• skúsenosť s CSS preprocesormi (SASS)
• praktická skúsenosť v rámci komunikácie s API
• znalosť pojmov ako WebPack, NPM, Docker, Git

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení v regióne CEE a Middle East.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4062890  Dátum zverejnenia: 16.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac