PHP developer

Grain Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta – najväčšiu mediálnu spoločnosť na Slovensku – hľadáme nového člena Digitálneho tímu na pozíciu Senior Backend Developer, ktorý bude pracovať na zaujímavých projektoch z mediálneho priemyslu.

Ideálny kandidát na túto pozíciu by mal byť:
• doma v PHP (7.2+) a mať záujem o technológie okolo PHP
• mať skúsenosti s PHP frameworkom ako Symfony, Zend, alebo Laravel
• mať znalosť základných štandardov ako REST, Oauth2
• rozoznávať Patterny/Antipatterny v relačnej databáze, poznať normalizáciu
• mať aspoň základnú znalosť s dokumentovou DB ( napr. MongoDB)
• poznať ORM / ODM (napr. Doctrine, Eloquent ...)
• pracovať v súlade so SOLID princípmi
• rozumieť OOP na úrovni základných návrhových vzorov
• rozoznávať Patterny/Antipatterny a chápať princípu Compositon-over-Inheritance
• poznať 12-factor app štandardy a byť cloud-positive
• vedieť, aký je rozdiel medzi microservices architektúrou a monolitom a vedieť si obhájiť použitie jednej alebo druhej

Okrem spomenutého by mal kandidát spĺňať aj nasledovné:
• práca s composer-om
• skúsenosti s GIT
• skúsenosti s Docker kontajnermi
• záujem aj o beh aplikácie v infraštruktúre
• aspoň základná znalosť Linuxu

• možnosť sebarealizácie
• profesionálny rozvoj
• prácu v priateľskom tíme
• prácu z domu, no s pravidelným chodením na tímové porady
• príspevok na ročnú starostlivosť v poliklinikách ProCare
• príspevok na MultiSport kartu
• bicykláreň so sprchovou
• služobný mobil aj na súkromné účely
• program Kolega odporúča kolegu
• VIP zľavy na HEJ.sk a v lekárňach Dr. Max
• zľavy z ročného predplatného našich titulov
• relax zóny, kde sú dostupné všetky naše časopisy
• káva, čaje a barely s vodou

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Vydavateľstvá, TV, rozhlas

Našim klientom je najväčšia mediálna spoločnosť na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

PHP development

Počet rokov praxe

3

Symfony (PHP framework) - expert
PHP - expert
OOP - expert
API (REST API) - expert
GIT – pokročilý

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení v regióne CEE a Middle East.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4057952  Dátum zverejnenia: 10.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 600 EUR/mesiac