Software developer pre oblasť poistnej matematiky s nemeckým jazykom

Grain Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 900 EUR/mesiac1.900 € brutto mesačne + variabilná zložka mzdy vo forme pravidelných prémií a benefitov podľa Personálnej a sociálnej politiky spoločnosti Spoločnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vývoj softvérových riešení pre oblasť životného poistenia pre materskú firmu v Nemecku a jej zákazníkov
• návrh, odborná analýza, špecifikácia a implementácia nových častí výpočtového jadra nášho moderného J2EE softverového systému v oblasti poistnej matematiky ako aj údržba jeho existujúcej funkcionality
• návrh zodpovedajúcich matematických testov
• spolupráca s našimi zákazníkmi pri návrhu zákaznícky špecifických požiadaviek

 atraktívny vernostný program pre dlhoročných pracovníkov
 odmeňovací a prémiový systém
 dovolenka nad rámec
 pružný pracovný čas s pevnou časovou zložkou od 9:00 do 15:30 hod.
 každoročne deň plateného voľna 31. 12.
 podpora zamestnancov pri dlhodobej práceneschopnosti
 kurzy anglického a nemeckého jazyka priamo na pracovisku
 firemné podujatia
 stravné lístky, príspevok na individuálne aktivity, posilňovňa, masáže

Informácie o výberovom konaní

Svoj životopis nám posielajte v nemeckom jazyku

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Software Development

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý
C - Pokročilý
C++ - Pokročilý

• skúsenosti s programovaním v jazyku Java alebo C/ C++
• komunikačné schopnosti v nemeckom jazyku
• skúsenosti s návrhom a implementáciou softvérových systémov v oblasti životného poistenia sú vítané
• znalosti a pracovné skúsenosti na pozícií aktuára alebo poistného matematika sú výhodou
• úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa, ideálne v oblasti matematiky, informatiky alebo príbuzných odborov
• schopnosť pracovať v tíme, samostatnosť, presnosť, zodpovednosť

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení v regióne CEE a Middle East.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3908937  Dátum zverejnenia: 6.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac