Software developer pre oblasť poistnej matematiky s nemeckým jazykom

Grain Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 900 EUR/mesiac1.900 € brutto mesačne + variabilná zložka mzdy vo forme pravidelných prémií a benefitov podľa Personálnej a sociálnej politiky spoločnosti Spoločnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vývoj softvérových riešení pre oblasť životného poistenia pre materskú firmu v Nemecku a jej zákazníkov
• návrh, odborná analýza, špecifikácia a implementácia nových častí výpočtového jadra nášho moderného J2EE softverového systému v oblasti poistnej matematiky ako aj údržba jeho existujúcej funkcionality
• návrh zodpovedajúcich matematických testov
• spolupráca s našimi zákazníkmi pri návrhu zákaznícky špecifických požiadaviek

 atraktívny vernostný program pre dlhoročných pracovníkov
 odmeňovací a prémiový systém
 dovolenka nad rámec
 pružný pracovný čas s pevnou časovou zložkou od 9:00 do 15:30 hod.
 každoročne deň plateného voľna 31. 12.
 podpora zamestnancov pri dlhodobej práceneschopnosti
 kurzy anglického a nemeckého jazyka priamo na pracovisku
 firemné podujatia
 stravné lístky, príspevok na individuálne aktivity, posilňovňa, masáže

Informácie o výberovom konaní

Svoj životopis nám posielajte v nemeckom jazyku

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Software Development

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - pokročilý
C - pokročilý
C++ - pokročilý

• skúsenosti s programovaním v jazyku Java alebo C/ C++
• komunikačné schopnosti v nemeckom jazyku
• skúsenosti s návrhom a implementáciou softvérových systémov v oblasti životného poistenia sú vítané
• znalosti a pracovné skúsenosti na pozícií aktuára alebo poistného matematika sú výhodou
• úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa, ideálne v oblasti matematiky, informatiky alebo príbuzných odborov
• schopnosť pracovať v tíme, samostatnosť, presnosť, zodpovednosť

Grain Slovakia is a member of the international Anxo Group that provides services in the area of system integration and outsourcing of IT and HR solutions.

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Galvaniho 7/D
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Anna Pikovská
Tel.: +421948923317
E-mail: poslať životopis
ID: 3908937  Dátum zverejnenia: 6.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac