2 000 - 4 000 EUR

Senior Frontend Developer

Grain Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Mlynské nivy, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vývoj nových funkcionalít v rámci IS, ktorý bude nahrádzať starý IS

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Spoločnosť úspešne pôsobí na slovenskom trhu informačných technológií a služieb od roku 1994 so zámerom realizovať projekty a vývoj softwarových systémov na báze nových technológií.

Poslaním spoločnosti je poskytovanie služieb v oblasti informačných technológií so zameraním na podnikové a manažérske informačné systémy, systémovú integráciu a na analyticko-konzultačnú činnosť. Ponúkame progresívne riešenia s využitím nových znalostí a technológií, ktoré používateľom umožnia rýchly a pružný prístup k riešeniu zložitých problémov vo výrobe, obchode a službách.

Cieľom je podporiť trvalé zlepšovanie business procesov, výkonnosti organizácií a efektívne rozhodovanie manažérov na všetkých úrovniach riadenia.

Počas svojho pôsobenia na slovenskom trhu si spoločnosť vybudovala významné partnerstvá s najvýznamnejšími svetovými výrobcami informačných technológií, ako sú SAP,MS, HP a IBM.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Front-end
• Angular JS / Angular
• JavaScript
• HTML 5, CSS 3
• Ajax

Front-end – výhodou
• jQuery, ReactJS, Angular 7
• prettier
• automatizovane testovanie UI

Back-end
• Java 8 a vyššie
• Spring Framework
• Hibernate, JPA
• REST
• Maven

Backend - výhodou
• Spring Boot, Spring Data, Spring Security
• XML, XSLT, XSD
• SOAP,
• SQL

Ostatné znalosti - výhodou
• git
• WebLogic, Oracle DB
• TeamCity, BitBucket, YouTrack
• práca s build nástrojmi Gradle, webpack
• Sonar Qube

Grain Slovakia is a member of the international Anxo Group that provides services in the area of system integration and outsourcing of IT and HR solutions.

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Galvaniho 7/D
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Helena Lacková
Tel.: +421911672375
E-mail: poslať životopis
ID: 3756465   Dátum zverejnenia: 6.9.2019