Software Development Lead

Grain Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vývoj nových BackOffice funkcionalít v rámci IS, ktorý bude nahrádzať starý IS
- úprava častí nasadených do produkcie podľa zadných taskov
- organizačné a technické vedenie tímu developerov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 2500 € btt/mesiac (závisí od skúseností)

Informácie o výberovom konaní

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Spoločnosť úspešne pôsobí na slovenskom trhu informačných technológií a služieb od roku 1994 so zámerom realizovať projekty a vývoj softwarových systémov na báze nových technológií.

Poslaním spoločnosti je poskytovanie služieb v oblasti informačných technológií so zameraním na podnikové a manažérske informačné systémy, systémovú integráciu a na analyticko-konzultačnú činnosť. Ponúkame progresívne riešenia s využitím nových znalostí a technológií, ktoré používateľom umožnia rýchly a pružný prístup k riešeniu zložitých problémov vo výrobe, obchode a službách.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Ostatné znalosti

Java - pokročilý
Spring - pokročilý
JavaScript - pokročilý
GIT - pokročilý

Počet rokov praxe

3

Frontend
- JavaScript
- HTML 5, CSS 3
- Ajax

Backend
- Java SE 7/8, Java EE 6/7
- Spring Framework 4
- Hibernate, JPA
- REST
- Maven

Nástroje
- Git / BitBucket

Grain Slovakia is a member of the international Anxo Group that provides services in the area of system integration and outsourcing of IT and HR solutions.

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Galvaniho 7/D
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Jarčušková
E-mail: poslať životopis
ID: 3688200   Dátum zverejnenia: 6.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 2500 € btt/mesiac (závisí od skúseností)