Cassandra spark NoSQL developer

Grain Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je vývoj, ladenie a testovanie nového databázového riešenia postaveného na NoSQL Cassandra/DataStax. Spolupráca na vývoji rozsiahlych real-time business aplikácií v Jave. Taktiež návrh a implementácia riešení. Zodpovednosťou kandidáta bude aj unit testovanie a školenie kolegov v tejto oblasti.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Od 2000 EUR

- Mzda od 2000€ gross v závislosti od skúseností kandidáta
- Preplácanie odbornej literatúry, online kurzov, aj konferencií.
- Podpora vzdelávania a certifikácie.
- Jazykové kurzy priamo vo firme.
- Onboarding bonus vo výške 1000 € po skúšobnej dobe.
- Obedy v hodnote 4,8 € na deň hradené v plnej výške.
- Množstvo zliav a finančných príspevkov.
- Multisport karta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Software house, ktorý sa zaoberá vývojom IT aplikácií podľa požiadaviek zákazníkov. Vytvára softvérové riešenia pre rôzne segmenty trhu, pre štátnu i súkromnú sféru a podľa požiadaviek klienta. Dodáva komplexné informačné systémy a ich časti, riešenia pre finančný manažment, internetové a mobilné aplikácie na mieru, či DWH/BI riešenia. Poskytuje služby v rozsahu riadenia IT projektov, outsourcingu a konzultácií.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Grain Slovakia is a member of the international Anxo Group that provides services in the area of system integration and outsourcing of IT and HR solutions.

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Galvaniho 7/D
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Boris Vysoký
Tel.: +421948955086
E-mail: poslať životopis
ID: 3640911   Dátum zverejnenia: 10.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Od 2000 EUR