1 700 - 3 000 EUR

.NET developers

Grain Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme technicky kvalifikovaného zamestnanca, ktorý sa stará o kvalitu kódu a riadi zmeny a inovácie. Projekt pre švajčiarskeho zákazníka, ktorý pôsobí v oblasti práškovej metalurgie a zameriava sa na dizajn a výrobu vysokovýkonných priemyselných lisov. Kolegovia vyvíjajú aplikáciu, ktorá tieto lisy riadi.

• Architektúra, dizajn a vývoj
• Rozvoj využívajúci hlavne .NET 4.6, WPF, Entity Framework, SQL Server
• Účasť na zlepšovaní procesov a rozhodovaní o technológiách
• Riešenie problémov, ladenie, testovanie jednotky
• Účinné a presné preskúmanie kódu
• Potreba prevziať zodpovednosť za vlastné rozhodnutia a opatrenia

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Od 1500 € / btt (závisí od skúseností)

• Zaujímavé projekty založené na najnovších technológiách,
• Príležitosť na vlastné zlepšovanie a kariérny rast,
• Interné a externé vzdelávanie v oblasti vývoja softvéru a školenia (certifikácie),
• Flexibilný pracovný čas a kompenzácia nadčasov,
• 5 týždňov dovolenky, 3 dni choroby, HO,
• Jazykové kurzy (en, de),
• osobný rozpočet športu a kultúry (vrátane lekárskej starostlivosti, jogy v kancelárii),
• Plne pokryté stravné lístky,
• Novo zrekonštruovaný strešná časť budovy pre voľnočasové aktivity,
• teambuildingy (grilovačky, vianočné akcie, stretnutie Hack & Hike, EPD - dvojdňové vzdelávanie a voľný čas, športové podujatia, firemné raňajky atď.).

Informácie o výberovom konaní

Viac informácií telefonicky / e-mailom.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za ich záujem. Budeme kontaktovať iba vhodných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2019 (ostáva ešte 9 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Klientom je medzinárodná poradenská spoločnosť s viac ako 500 zamestnancami, vysoko špecializovaná na IT a softvérové inžinierstvo. Podporuje spoločnosti v oblasti špičkových technológií, finančných služieb a organizácií vo verejnom sektore pri zlepšovaní svojich procesov a technológií.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, technician

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

.NET - pokročilý

• Skúsenosti s niektorými z nasledujúcich: .NET, WPF, Entity Framework, SQL Server
• Plynulá komunikácia v angličtine
• Skúsenosť so Scrum je plus

Grain Slovakia is a member of the international Anxo Group that provides services in the area of system integration and outsourcing of IT and HR solutions.

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Galvaniho 7/D
821 04 Bratislava

Kontakt

ID: 3603806   Dátum zverejnenia: 9.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Od 1500 € / btt (závisí od skúseností)