Backend developer (vývoj API)

Grain Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1800€/btt

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Hľadáme kandidáta/tku, ktorý má skúsenosti s vývojom back-endových aplikácií,
• Hľadáš si dlhodobú prácu so silným zázemím programátorov a kolegov v odbore so zameraním na budovanie platformy na hodnotenie solárnej energie,
• Programátor so skúsenosťami s vývojom API/ web services (Json),
• Typescript/Java/Python (alebo iný jazyk, ktorý sa používa pri vývoji API), v spoločnosti sa používa Typescript,
• NodeJS/NPM,
• Heroku/AWS (Amazon web services),
• DB: Dynamodb + Mongo.

★ Práca na vývoji vysoko inovatívnych cloudových aplikácií v dosť diverzifikovanom mladom teame,
★ Budeš pracovať v malom tíme s flexibilným rozvojovým prístupom a globálnym výhľadom,
★ Osobné rastové príležitosti (zo strany klienta je to požiadavka) tým, že je umožnená účasť na konferenciách, workshopoch a jazykových kurzoch a pod.,
★ Ponúknutá bude zdravá rovnováha medzi pracovným a osobným životom,
★ Flexibilný pracovný čas s možnosťou príležitostnej práce z domu,
★ Osobne hodnotenie, ktoré reflektuje výkon jednotlivca ale aj celého teamu,
★ Práca v nových a komfortných kancelárskych priestoroch, takmer v centre mesta Bratislava.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za ich záujem. Budeme kontaktovať iba vhodných kandidátov.

Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spracovanie dát slnečného žiarenia a teploty vzduchu, štatistické hodnoty, štúdie pre solárne tepelné elektrárne a fotovoltické koncentrátory, meranie potenciálu striech pre solárne technológie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Výhodou:
• Swagger,
• pokiaľ si sa stretol/la aj na analýzach a ich spracovanie (navrhovanie DB štruktúry, API štruktúr a schém),
• Message queue systemy (v spoločnosti sa využíva RabbitMQ alebo SQS),
• Lambda funkcie v AWS.

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení v regióne CEE a Middle East.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3597965  Dátum zverejnenia: 12.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1800€/btt