SCALA/JAVA Developer (BA)

Grain Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 2 000 € brutto / mesiac + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pracovať pre softvérovo-konzultačnú spoločnosť, ktorá svoje služby poskytuje už 25 rokov? Chceš byť členom tímu, ktorý pri vývoji aplikácií používa najmodernejšie technológie? Staň sa zamestnancom firmy, ktorá sa stala 3. najlepšie zdravo rastúcou firmou roku 2017 v regióne Bratislava!
Čo budeš robiť?
- podieľať sa na vývoji a údržbe SW riešenia prevažne na microservisnej architektúre;
- vyvíjať aplikácie v internete;
- učiť sa a vyvíjať v najnovších technológiách;
- analyzovať, navrhovať a vyvíjať aplikačnú logiku v jazyku SCALA/JAVA;
- podporovať implementované riešenia, upravovať a rozširovať;
- komunikovať s vývojovým a zákazníckym teamom, analyzovať používateľské požiadavky a navrhovať technické špecifikácie;
- poskytovať podporu pri testovaní vyvíjaných riešení.

Ponúkame:
- skúsenosti z vývoja SW riešení
- možnosť pracovať na zmysluplných riešeniach
- podporu skúsených mentorov a zaučenie, kariérny rast a rozvoj
- prácu v skvelom ITeame, kde práca je aj hrou
- zaujímavý benefitný systém zohľadňujuci level seniority
- množstvo športových a kultúrnych aktivít, podporu zdravia
- team building-y
- flexibilný pracovný čas, možnosť 5 dní Home Office v mesiaci
- šípky, stolný futbal, cyklomiestnosť, posilňovňa, sprcha.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Spoločnosť pôsobí viac ako 25 inovatívnych rokov (od r. 1990) na trhu informačných technológií. Ide o softvérovo-konzultačnú spoločnosť poskytujúcu svoje služby na Slovensku, v Česku a v ďalších ôsmich krajinách Európy. Jedná sa najmä o poradenstvo v oblasti informačných systémov, analýzu, návrh a vývoj komplexných IT riešení a zabezpečení systémovej integrácie a outsourcingu. Kľúčovými klientmi sú významné banky, poisťovne, orgány štátnej správy a telekomunikačné firmy. Okolo 300 zamestnancov.

Zaujímavosti o firme:
- cieľ do roku 2020 - každoročná investícia vo výške 10% zo svojich čistých výnosov do inovácií a nových technológií
- 2017 – Diamanty slovenského biznisu – 3. najlepšie zdravo rastúca firma v regióne Bratislava
- už 3. rok po sebe patria medzi 6 najlepších dodávateľov pre Tatra Banku

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Java - pokročilý

Počet rokov praxe

2

- Java/SCALA
- Akka framework (Akka http, Akka Stream) alebo iný Actor based model
- čiastočné znalosti návrhu architektúry cez micro služby a event sourcing
- skúsenosti s agilným vývojom a DevOps
- znalosť NoSQL, Kafka, Mongo, Continues integration, Jenkins

Pokiaľ neovládaš všetky uvedené technológie, nevadí. Ak vieš programovať v SCALA, alebo sa chceš naučiť vyvíjať v jazyku SCALA, ozvi sa!

Grain Slovakia is a member of the international Anxo Group that provides services in the area of system integration and outsourcing of IT and HR solutions.

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Galvaniho 7/D
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Jarčušková
E-mail: poslať životopis
ID: 3488410   Dátum zverejnenia: 10.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 2 000 € brutto / mesiac + variabilná zložka