.NET Developer v mladom a kreatívnom kolektíve

Grain Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Petržalka, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Od 1000€ - 3000€ (podľa seniority)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si mladý, ambiciózny, chceš sa niečo nové naučiť alebo svoje skúsenosti posunúť ďalej?

AK ÁNO:
★ hľadáme človeka, ktorý má skúsenosti s .NET,
★ chceš pracovať na zaujímavých projektoch (aplikácia na kontrolovanie vonkajšej vlhkosti, na nastavenie mestského osvetlenia, sociálna aplikácia pre komunitu hip-hop tanečníkov),
★ nemusíš vedieť všetko pretože, stačí ti mať chuť sa vzdelávať,
★ mal by si mať rád zábavu, neformálne pracovné prostredie, časté "párty", firemné teambuildingy.

Zaručene sa nebudeš nudiť (ak áno, tvoj tím ti nájde "prácu"):
 využívanie nových technológií,
 firemné akcie,
 spoločné obedy,
 motokáry, bowling,...,
 neformálne meetingy (v tulivakoch),
 neformálne prostredie mladých a talentovaných ľudí,
 ani hladný neostaneš - na pracovisku ovocie, oriešky, čokoládky a pod.,
 flexibilný pracovný čas + homeoffice po dohode :-)

Informácie o výberovom konaní

Viac informácií telefonicky / e-mailom.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za ich záujem. Budeme kontaktovať iba vhodných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2018 (ostáva ešte 16 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Našim klientom je mladá rozvíjajúca sa spoločnosť so zameraním na vývoj mobilných aplikácií na platformách Android, iOS, Windows Phone.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

.NET - pokročilý
C# - pokročilý

Počet rokov praxe

2

★ Analytické myslenie,
★ chuť sa neustále učiť a spoznávať,
★ flexibilita,
★ zmysel pre tímovú prácu.

Grain Slovakia is a member of the international Anxo Group that provides services in the area of system integration and outsourcing of IT and HR solutions.

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Galvaniho 7/D
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Kučerová
Tel.: +421903488280
E-mail: poslať životopis
ID: 3457714   Dátum zverejnenia: 9.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Od 1000€ - 3000€ (podľa seniority)