Java vývojár

Grain Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1700€/mesačne (finálna výška mzdy závisí od seniority)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 Spolupráca pri rôznych projektoch a vytváraní technických riešení,
 Starosť o existujúcich aj nových klientov a pomoc pri rozvoji biznisu,
 Možnosť pracovať na menších, ale aj veľkých projektoch či korporátnych riešeniach,
 Pre telco, financie, dokonca aj priemysel
 Služby na mieru - možnosť sa pri každom novom projekte niečo nové naučiť,
 Pracuje sa v tímoch, takže sa budeš mať s kým poradiť o tvojich nápadoch,
 Aby bol TVOJ začiatok čo najhladší, bude ti pridelení starší kolega.

★ performance bonusy na pravidelnej báze, 13. plat,
★ nadštandardné zdravotné prehliadky,
★ príspevky pri narodení dieťaťa, či svatbe,
★ rôzne sociálne benefity,
★ nekorporátne prostredie inovatívnej slovenskej firmy,
★ pravidelné odborné školenia,
★ ovocie v kanceláriách a firemné raňajky,
★ jedinečná príležitosť ľuďom, ktorí majú chuť priniesť inovatívne riešenia, podieľať sa na analýze a vývoji WEB/mobile portálov s využitím moderných technológií (JBoss, Wildfly, AngularJS, Liferay, Wicket, SOA standards, ElasticSearch, Oracle, Fuse ESB, Talend ESB).

Informácie o výberovom konaní

Viac informácií telefonicky / e-mailom.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za ich záujem. Budeme kontaktovať iba vhodných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Softvérová spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti informacných technológií so špecializáciou na sektor telekomunikácií, bankovníctva a verejnej správy ako aj na riešenia pre inteligentné systémy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, technician

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý

★ pracovné skúsenosti na pozícii Java developer,
★ znalosť J2EE a niektorej z technológií JSP.

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení v regióne CEE a Middle East.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3453277  Dátum zverejnenia: 25.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1700€/mesačne (finálna výška mzdy závisí od seniority)