Java vývojár (softvér pre životné poistenie) Bratislava, Košice!

Grain Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1800€/mesačne + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• podieľanie sa na vývoji softvéru pre oblasť životného poistenia v požadovanej kvalite pre materskú firmu v Nemecku a jej zákazníkov,
• spoluúčasť na zmene a realizácii novej architektúry systému (Java, SOA),
• nový vývoj a údržba programových častí systému,
• vytváranie konceptov a špecifikácií.

★ Dlhodobé pracovné miesto v medzinárodnej spoločnosti,
★ nadštandardné finančné ohodnotenie,
★ práca v príjemnom a dynamickom kolektíve mladých ľudí,
★ pružný pracovný čas s pevnou časovou zložkou od 9:00 do 15:30,
★ atraktívny vernostný program pre dlhoročných pracovníkov,
★ kurzy nemeckého a anglického jazyka priamo na pracovisku,
★ široké možnosti ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu,
★ odmeňovací a prémiový systém (pravidelná výkonnostná prémia, mimoriadna osobná prémia, vianočná prémia),
★ podľa počtu odpracovaných rokov dovolenku nad zákonný rámec,
★ každoročne deň plateného voľna 31.12.,
★ sickday,
★ stravné lístky Ticket Restaurant a príspevky na individuálne aktivity,
★ možnosť regenerácie síl po pracovnej dobe priamo v priestoroch spoločnosti (posilňovňa, stolný tenis) - pravidelné masáže v priestoroch spoločnosti,
★ podpora zamestnancov pri dlhodobej práceneschopnosti,
★ firemné podujatia usporadúvané 2-krát do roka.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za ich záujem. Budeme kontaktovať iba vhodných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poisťovníctvo

Našim klientom je medzinárodná spoločnosť, ktorá je najvýznamnejším dodávateľom komplexných IT riešení v oblasti poisťovníctva, bankovníctva a dôchodkového zabezpečenia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý

- angažovanosť, komunikatívnosť a analytické myslenie,
- ochota k pracovným / služobným cestám,
- ochota neustále sa vzdelávať v nemeckom jazyku,
- výhodou je predchádzajúca skúsenosť s vývojom softvéru pre poisťovnícky sektor.

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení v regióne CEE a Middle East.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3424960  Dátum zverejnenia: 25.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1800€/mesačne + bonusy