.NET developer (Žilina/Prievidza)

Grain Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Prievidza, okres Prievidza
Mzdové podmienky (brutto)
od 1 300 € brutto / mesiac + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• spolupodieľanie sa na vývoji SW riešenia pre zákazníka
• vývoj pridelenej časti aplikácie na platforme .NET podľa zadanej špecifikácie, alebo iného zadania
• implementácia aplikačných funkcií, zmenových požiadaviek, testovanie vytvorených funkcií, oprava chýb, nasadenie do produkcie
• spolupráca a komunikácia s ostatnými členmi vývojového tímu pri realizácii riešenia

• zaujímavú prácu na atraktívnych projektoch
• zabezpečený priestor pre kariérny rozvoj
• prepracovaný systém odborného vzdelávania a rozvoja soft skills
• výnimočný tím a konštruktívne pracovné prostredie
• rozsiahly a pestrý benefitný systém

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

INFORMÁCIE O SPOLOČNOSTI

Spoločnosť pôsobí viac ako 25 inovatívnych rokov na trhu informačných technológií.

Softvérovo-konzultačná spoločnosť poskytujúca svoje služby na Slovensku, v Česku a v ďalších ôsmich krajinách Európy. Jedná sa najmä o poradenstvo v oblasti informačných systémov, analýzu, návrh a vývoj komplexných IT riešení a zabezpečení systémovej integrácie a outsourcingu. Kľúčovými klientmi sú významné banky, poisťovne, orgány štátnej správy a telekomunikačné firmy.

Za úspechmi stoja ľudia. Pracujú tu starostlivo vyberaní a motivovaní pracovníci sústredení do vysoko výkonných tímov. Práca v tejto spoločnosti je zárukou profesionality a vstupenkou do sveta IT biznisu.

V roku 2014 sa spoločnosť stala víťazom súťaže Microsoft Industry Awards v kategórii najlepšie mobilné riešenie. V roku 2015 získala dve významné ocenenia s projektom ‘’Elektronické služby Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR’’. Cena Rádia Slovensko za najprínosnejší IT projekt, ktorý uľahčuje život občanom a zároveň získal cenu ITAPA za tretie miesto v kategórii Nové služby.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

.NET - Pokročilý
C# - Pokročilý

• relevantné skúsenosti s vývojom web aplikácií, enterprise riešení
• .NET, C#, WebAPI
• HTML5, CSS3, JavaScript, jQuery
• Angular.js alebo Durandal.js
• REST
• UX
• Výhodou: S.O.L.I.D., konfigurácia TFS, Google Analytics, Phonegap

Osobnostné predpoklady
• spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť za výsledky
• proaktívne riešenie problémov, vysoké pracovné nasadenie
• schopnosť tímovej spolupráce

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení v regióne CEE a Middle East.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3405222  Dátum zverejnenia: 8.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1 300 € brutto / mesiac + variabilná zložka