Programátor C#

Grain Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Stupava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 € - 3 000 € (zavisí od dohody)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• programovanie vlastných softvérových systémov a aplikácií,
• programovanie v jazyku C# (C#.NET),
• aplikácia (integrácia) databázových technológií SQL,
• aplikácia (integrácia) komunikačných funkcií slúžiacich na bezdrôtovú komunikáciu prostredníctvom WLAN (protokol TCP/IP),
• aplikácia (integrácia) komunikačných funkcií slúžiacich na komunikáciu prostredníctvom sériového rozhrania (USB, RS-232),
• alternatívne (v obmedzenom rozsahu) aj tvorba jednoduchých aplikácií v programovacom jazyku JAVA pre mobilné zariadenia (najmä ovládacích konzol slúžiacich na vzdialené ovládanie softvérových aplikácií na PC a testovacích platforiem) a webových aplikácií s použitím programovacieho jazyka PHP,
• funkčná analýza a dekompozícia používateľských, resp. biznis požiadaviek v rozsahu zodpovedajúcom čiastkovým úlohám,
• príprava a implementácia testovacích scenárov a automatizácia testovania vytváraných softvérových modulov,
• participácia na tvorbe dokumentácie,
• vedenie pracovných výkazov podľa požiadaviek zamestnávateľa.

+ vývoj vlastného jedinečného produktu,
+ priestor pre Vašu realizáciu, nápady, kreativite sa medze nekladú,
+ cesta do práce a z práce bez čakania v nekonečných kolónach,
+ viac na osobnom stretnutí. :-)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Spoločnosť zaoberajúca sa poskytovaním služieb a produktov pre vybudovanie hokejových diagnosticko – tréningových centier. Spoločnosť pôsobí okrem Slovenska aj v Kanade a Rusku. Spoločnosť vytvorila vlastné produkty, aplikačné programy a využíva integráciu produktov tretích strán. Okrem hokeja sú diagnostické produkty určené aj pre iné druhy športov.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

C# - Pokročilý
SQL - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Počítačové znalosti:
• C# pokročilý,
• SQL pokročilý,
• alternatívne tiež znalosť programovacieho jazyka JAVA a/alebo PHP.

Osobnostné predpoklady:
• analytické a koncepčné myslenie, kreativita,
• schopnosť samostatne riešiť úlohy a problémy, dôslednosť, zodpovednosť,
• vysoké pracovné nasadenie, odolnosť voči stresu, asertivita.

Výhodou:
• skúsenosti (znalosti) z oblasti digitálneho spracovania obrazov,
• skúsenosti (znalosti) z oblasti stremovania videa,
• skúsenosti (znalosti) z oblasti štatistického spracovania údajov sú výhodou,
• skúsenosti (znalosti) z oblasti implementácie sieťovej komunikácie s využitím technológie WLAN (2. a/alebo 3. vrstva OSI),
• skúsenosti (znalosti) v oblasti tvorby aplikácii pre mobilné zariadenia,
• skúsenosti (znalosti) s integráciou aplikácií C#, resp. Java a PHP,
• skúsenosti (znalosti) s používaním komunikačného protokolu Modbus sú výhodou,
• znalosť programovania PLC systémov Siemens Simatic je výhodou
• znalosť druhého cudzieho jazyka (napr. ruského alebo nemeckého),
• vodičské oprávnenie kategórie B.

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení v regióne CEE a Middle East.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3336608  Dátum zverejnenia: 16.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 € - 3 000 € (zavisí od dohody)