C/C++ programátor

Grain Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
2 000 € brutto mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• práca v neformálnom prostredí
• možnosť rozvíjať svoje zručnosti a učiť sa nové veci
• podieľanie sa na vývoji a údržbe existujúcich networkingových aplikácií, ktoré bežia na Raspberry Pi
• konverzia a adaptácia networkingových protokolov a komunikácia s Java backendom

• možnosť ďalšieho odborného vzdelávania (konferencie a pod.)
• bezplatné jazykové kurzy anglického a nemeckého jazyka (lector priamo v office)
• team buildingy
• nadštandardné platové ohodnotenie
• flexibilná pracovná doba a home-office
• skvelá káva, ovocie, čaj
• stolný futbal priamo v priestoroch firmy
• v prípade práceneschopnosti garancia 100% mzdy po dobu 4 týždňov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Dcérska spoločnosť rakúskej firmy pôsobiaca v oblasti herného priemyslu (kamenné/online kasína, hracie automaty a pod.). Na Slovensku sídli vývoj, spoločnosť má 60 zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

C - pokročilý

Počet rokov praxe

2

PODMIENKOU:
• C/C++ – pokročilý (2 – 3 ročná skúsenosť)
• otvorená myseľ a ochota učiť sa nové technológie
• komunikatívnosť
• kreativita

VÝHODOU:
• Linux development, C++ skúsenosti, Atlassian produkty (JIRA, Confluence), Git, Qt framework, Networking development, Embedded development (Raspberry Pi)

Grain Slovakia is a member of the international Anxo Group that provides services in the area of system integration and outsourcing of IT and HR solutions.

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Galvaniho 7/D
821 04 Bratislava
ID: 3335099   Dátum zverejnenia: 16.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2 000 € brutto mesačne