Java developer (Spring, Hibernate)

Grain Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Junior ( 0-3 rokov skúsenosti): od 1 000 € brutto mesačne; Medior (3-5 rokov skúsenosti): od 1 700€ brutto mesačne; Senior (5+ rokov skúsenosti): od 2 000 € brutto mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stojíte si za čistotou svojho kódu? Lákajú Vás náročné projekty? Tak ste to práve vy, koho hľadáme!

- vývoj nových aplikácií a podpora už existujúcich aplikácií banky
- analýza požiadaviek, návrh architektúry a technického dizajnu aplikácie
- tvorba technickej dokumentácie
- spolupodieľanie sa na testovaní

- adekvátne finančné ohodnotenie
- podpora pri odbornom rozvoji, interné a externé školenia, možnosť ovplyvňovať svoje smerovanie vo firme a vo svojom rozvoji
- zvýhodnené firemné paušály s možnosťou využitia aj pre rodinných príslušníkov
- Multisport karta, firemný futbal, výuka AJ/NJ, vstupy do fitness centra, sick days, stravné lístky, teambuildingy, po vzájomnej dohode u vybraných projektov možnosť čiastočného home office, široká ponuka firemných akcií pre zamestnancov i pre rodinných príslušníkov a ďalšie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Česká spoločnosť, ktorá sa behom niekoľkých rokov po svojom založení stala jedným z najväčších dodávateľov viacvrstvových, otvorených riešení na tuzemskom trhu a predným hráčom v stredoeurópskom meradle.
Poskytuje komplexné služby pre implementáciu, vývoj a údržbu finančných, telekomunikačných a eGovernment systémov.
Team tvorí vyše 500 špecialistov, ktorí sú pripravení splniť požiadavky z oblasti analýz, návrhu, vývoja a implementácie aplikácií vrátane projektového riadenia, podpory či úplného outsourcingu.
Technologické zázemie pre vývoj zahrňuje rozsiahlu znalosť platforiem J2EE a MS.NET, najrozšírenejších databázových serverov a sieťových technológií.
Podľa rebríčku „Technology Fast 50“ zostavovanom spoločnosťou Deloitte v roku 2006 sa spoločnosť stala už po druhýkrát najúspešnejším českým poskytovateľom SW v regióne Strednej Európy.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Podmienkou:
- Java EE (EJB, JSP)- skúsenosť minimálne 1 rok + Hibernate, Spring
- ČJ/SJ na veľmi dobrej úrovni, AJ na komunikatívnej úrovni

Výhodou:
- Coherence, PL/SQL, Weblogic, UML, Jenkins, Maven, Gradle, SVN, Git/Gitlab, Spring Boot, Eclipse, IntelliJ IDEA, React
- skúsenosť s unit testy, test driven development, continuous integration, branching, deployment proces atď.

Grain Slovakia is a member of the international Anxo Group that provides services in the area of system integration and outsourcing of IT and HR solutions.

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Galvaniho 7/D
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Jarčušková
E-mail: poslať životopis
ID: 3309971   Dátum zverejnenia: 25.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Junior ( 0-3 rokov skúsenosti): od 1 000 € brutto mesačne; Medior (3-5 rokov skúsenosti): od 1 700€ brutto mesačne; Senior (5+ rokov skúsenosti): od 2 000 € brutto mesačne