DWH Developer

Grain Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca je na zahraničných projektoch.

Ponúkame:

- Prácu na zahraničných projektoch
- Možnosť vycestovať
- Vzdelávanie (technické & jazykové)
- Mobil aj na súkromné účely, notebook
- Útulné kancelárie, žiaden open space office
- Možnosť práce aj z domu
- Flexibilný pracovný čas
- Super kolektív, neformálne a inovatívne prostredie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Nemecká spoločnosť, ktorá je dodávateľom kompletných služieb v Premium segmente a už 35 rokov veľmi úspešne realizuje u svojich zákazníkov projekty v oblasti informačných a telekomunikačných technológií.
V rámci Európy zamestnáva viac ako 1.900 spolupracovníkov. Pokrýva celé spektrum dodávateľských služieb: od stratégie a poradenstva cez implementáciu až po samotnú prevádzku.
Portfólio je usporiadané do šiestich obchodných celkov (Business lines): IT Factory, Digital Enterprise, Government, Communications, Mobility a SAP poradenská spoločnosť cbs.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

PL/SQL - pokročilý
SQL - pokročilý
Oracle Database - pokročilý

KO kritériá:
! Veľmi dobré (expertné) skúsenosti s DWH Architektúrou & ETL-Procesmi
! Veľmi dobré (expertné) znalosti s Oracle, Oracle SQL und PL/SQL (11g)
! Skúsenosti so spracovaním veľkého množstva dát a SQL Tuning
! Anglický, alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni. Kandidát musí byť schopný komunikovať ústne aj písomne.
! Dobré znalosti s Cognos.
! Skúsenosti s vytváraním konceptov.

Ostatné požiadavky:
- Dobré znalosti s Cognos
- Ukončená VŠ
- ITSM znalosti vítané
- Znalosti techník agilného vývoja softvéru vítané
- Schopnosť viesť tím ľudí
- Komunikatívnosť
- Schopnosť riešiť problémy
- Spolupráca s partnermi
- Schopnosť riešiť konflikty
- Schopnosť prevziať zodpovednosť
- Spolupráca s nadriadenými
- Schopnosť delegovania úloh
- Orientácia na partnera / zákazníka

Grain Slovakia is a member of the international Anxo Group that provides services in the area of system integration and outsourcing of IT and HR solutions.

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Galvaniho 7/D
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Jarčušková
Tel.: +421 903 910 010
E-mail: poslať životopis
ID: 3309668   Dátum zverejnenia: 13.2.2018