Špecialista PLC (priemyselné riadiace systémy)

Grain Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Junior: od 1 200 € brutto mesačne; Medior: od 1 300 € brutto mesačne; Senior: od 1 500 € brutto mesačne. Tieto čiastky obsahujú základnú a variabilnú zložku mzdy. Mzda sa môže líšiť v závislosti od skúsenosti kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatná činnosť v oblasti programovania PLC systémov
- aplikácia robotického zvárania pri výrobe karosérií v automobilovom priemysle
- uvedenie priemyselných riadiacich systémov do prevádzky
- práca on-site u klientov (SR/Európa) - ochota cestovať, vysoká časová flexibilita
- návrh koncepcie automatizácie daných technologických procesov
- návrh stupňa automatizácie
- návrh požiadavkov na bezpečnosť a pohotovosť systému
- návrh typológie systému
- návrh vhodnej systémovej platformy

- ročné výkonové prémie
- 25 dní dovolenky
- príspevok zamestnávateľa na stravovanie
- darčekové poukážky
- notebook, mobilný telefón
- jazykové kurzy
- vernostné odmeny
- perspektívu a stabilné zázemie veľkej zahraničnej firmy
- priestor pre vlastnú sebarealizáciu, kontinuálny profesný a kariérny rast

Informácie o výberovom konaní

Prosím o zaslanie CV v slovenskom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Spoločnosť pôsobiaca ako dodávateľ riešení v oblasti priemyselnej automatizácie a výrobných informačných systémov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- praktické skúsenosti s konkrétnymi technologickými procesmi
- SS/VŠ vzdelanie so zameraním na automatizačnú techniku
- AJ alebo NJ na úrovni práce s technickou dokumentáciou
- znalosť s programovania PLC / SCADA (napr. Siemens, Rockwell, InTouch ai.)
- znalosť programovania operátorských panelov a vizualizácií
- znalosť priemyslových komunikácií (Profibus-DP, ASiBus, Interbus, Industrial Ethernet, ai.)
- 100% záujem v obore, ochotu ďalej sa vzdelávať
- schopnosť pracovať v tíme a aj celkom samostatne
- vodičský preukaz skupiny B

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení v regióne CEE a Middle East.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3266277  Dátum zverejnenia: 20.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Junior: od 1 200 € brutto mesačne; Medior: od 1 300 € brutto mesačne; Senior: od 1 500 € brutto mesačne. Tieto čiastky obsahujú základnú a variabilnú zložku mzdy. Mzda sa môže líšiť v závislosti od skúsenosti kandidáta.