Konzultant/analytik vlastného ERP systému

Grain Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Analytik-konzultant pre podnikový informačný systém so zameraním na oblasť logistiky (sklady, expedícia, predaj, CRM ).
• Implementácia systému (analýza podnikových procesov, konzultácie a školenia pre zákazníkov).
• Podpora prevádzky informačného systému (hot-line, servisné zásahy).
• Vývoj a zlepšovanie aplikácie, zadávanie úloh programátorom.

• Možnosť sebarealizácie pri vývoji vlastného slovenského informačného systému.
• Výborná pracovná atmosféra a kooperujúci tím. Získavanie skúseností od kolegov.
• Projekty na Slovensku ale aj v zahraničí (CZ, SI, HU, HR, BA).
• Možnosť spoznania fungovania špecifík v rôznych podnikoch.
• Vzdelávanie a profesionálny rast.
• Pracovisko v moderných priestoroch.
• Ďalšie zamestnanecké benefity ako kvalitné kurzy angličtiny, pohyblivý pracovný čas, rôzne firemné eventy, Multisport karta, ...

Informácie o výberovom konaní

Ak máš:

• vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v odbore IT alebo ekonomika,
• záujem vzdelávať sa, odborne a kariérne rásť,
• chuť nechodiť s kolegami len do práce,

OZVI SA!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Slovenská softvérová IT spoločnosť zaoberajúca sa vývojom, predajom a implementáciou vlastného produktu - podnikového informačného systému.
Spoločnosť vznikla v roku 2006. S projektom sú spojené vyše 23-ročné skúsenosti jeho vývoja a implementácie v priemysle. Výborné referencie. 30 zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - programátor

SQL - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Analytické myslenie.
• Komunikatívnosť.
• Schopnosť rozvíjať svoje profesionálne vedomosti.
• Tvorivosť, pracovitosť.
• Možnosť občasného cestovania k zákazníkom.
• Vzdelanie - vysokoškolské II. stupňa v odbore IT alebo ekonomické.
• Základné znalosti podnikových procesov, hlavne z pohľadu informačného systému, ekonomické pozadie.
• Prax pri nasadzovaní podnikových informačných systémov je výhoda.
• Znalosť SQL stredná až pokročilá.
• Jazykové znalosti: Anglický jazyk - stredne pokročilý (B2).
• Vodičský preukaz B - občasné služobné cesty k zákazníkom.

Grain Slovakia is a member of the international Anxo Group that provides services in the area of system integration and outsourcing of IT and HR solutions.

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Galvaniho 7/D
821 04 Bratislava

Kontakt

ID: 3262320   Dátum zverejnenia: 6.12.2017