SAP BI / BW konzultant s nemeckým jazykom

Grain Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Košice

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- konzultačné práce na projekte v oblasti BI / BW
- riešenie change requestov pre CH klienta v oblasti BW
- komunikácia s klientom v nemeckom jazyku
- realizácia výlučne remote z head officu BA alebo z pobočky v KE

- flexibilná pracovná doba a cestovanie podľa dohody s klientom
- práca v 25 člennom mladom kolektíve
- atraktívny plat
- odmeny podľa výkonu na mesačnej báze
- možnosť služobného auta (aj na súkromné účely)
- parkovacie miesto pre zamestnanca
- notebook na súkromné účely
- mobilný telefón na súkromné účely
- práca pre klientov remote z office v Bratislave
- caffeteria
- strava nad rámec zákona, nápoje zdarma
- školenia a vzdelávanie v SAP
- jazykové kurzy v rámci pracovnej doby
- v prípade TPP zmluva na dobu neurčitú
- firemné akcie, športové aktivity
- bonus pri životnej udalosti ( svadba, narodenie dieťaťa, okrúhle výročie vo firme)
- bonus pri doporučení zamestnanca

Informácie o výberovom konaní

CV posielať e-mailom v slovenskom a nemeckom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Spoločnosť zaoberajúca sa implementáciou, poradenstvom a vývojom riešení ERP, IS-U a IS-IS v systéme SAP R/3. 12 rokov na trhu. Partner SAP Slovensko. 20 – 25 zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

SAP - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- znalosť modulu BW / BI
- znalosť HANA, skúsenosti s ABAP OO výhodou

Grain Slovakia is a member of the international Anxo Group that provides services in the area of system integration and outsourcing of IT and HR solutions.

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Galvaniho 7/D
821 04 Bratislava

Kontakt

ID: 3256520   Dátum zverejnenia: 29.11.2017