Mobile App Developer

Grain Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, okres Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vývoj existujúceho produktu a tiež nových plánovaných projektov
- programovanie, analýza, návrh, ladenie, rozvoj a údržba systémov
- zapojenie sa do rozvoja produktu interného start-upu
- vývoj mobilných aplikácií pre platformy iOS alebo UWP natívne (Swift) alebo hybridnou cestou (Xamarin, Ionic/Cordova)

- príjemné neformálne pracovné prostredie, otvorená komunikácia
- možnosti odborného rastu
- adekvátne finančné ohodnotenie a systém zamestnaneckých výhod
- výborná tímová spolupráca a individuálne kompetencie

V prípade, že Vás ponuka zaujala, budem sa tešiť na Vaše CV.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Popredná slovenská IT spoločnosť pôsobiaca v medzinárodnej sfére. Hlavnou oblasťou pôsobenia je vývoj užitočných, kvalitných a inovatívnych produktov a služieb.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Počet rokov praxe

2

- preukázateľná zručnosť v programovaní pre mobilné zariadenia aspoň 2 roky
- znalosť buď natívnych platforiem (Swift a C#) alebo hybridného vývoja (Xamarin, Ionic/Cordova)
- zaujímavé projekty za sebou
- nadhľad
- radosť z objavovania
- konceptuálne myslenie a abstrakcia
- vytrvalosť, zodpovednosť, samostatnosť

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení v regióne CEE a Middle East.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3224810  Dátum zverejnenia: 27.11.2017