JAVA EE Vývojár – ťažisko MDSD a CASE

Grain Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného a proaktívneho Vývojára, ktorý bude pracovať na zahraničnom projekte v spolupráci s nemeckými kolegami.

Ponúkame

 Prácu na zahraničných projektoch
 Možnosť vycestovať
 Vzdelávanie (technické & jazykové)
 Mobil aj na súkromné účely, notebook
 Útulné kancelárie, žiaden open space office
 Možnosť pracovať aj z domu, flexibilný pracovný čas
 Príjemný kolektív, neformálne a inovatívne prostredie

Informácie o výberovom konaní

Požadované znalosti

 Záujem o tému Model-Driven Software Development (MDSD)
 Dobrá znalosť programovania a programovacích konceptov v prostredí Java
 Skúsenosti s Visual Basic a Visual Basic Script
 Skúsenosti s vývojom aplikácií pod Windows a to najmä s PowerShell
 Schopnosť štruktúrovaného programovania
 Znalosť JAVA 8, Java EE 7, SOAP, REST, SQL (DDL a DML), JSF
 Znalosti a skúsenosti vyvíjať s Eclipse, Maven, GIT, Continuous Integration, Oracle SQLDeveloper, SonarQube Nexus
 Schopnosť rozpoznať závislosti
 Schopnosť komunikovať s analytikmi požiadaviek, vrátane personálu a užívateľov projektu
 Znalosti aktuálnych webových technológií
 Znalosti Windows Administration

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Našim klientom je jedna z vedúcich IT konzultačných spoločností v sektore informačných a komunikačných technológií.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

JavaScript - Pokročilý
Java - Pokročilý

Profil úspešného kandidáta

Sociálne zručnosti

 Tímovo orientovaný
 Schopnosť riešenia problémov
 Schopnosť riešenia konfliktov
 Pripravenosť prevziať zodpovednosť
 Delegácie úloh
 Integrácia

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení v regióne CEE a Middle East.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3218833  Dátum zverejnenia: 5.2.2018