JAVA EE Vývojár – ťažisko MDSD a CASE

Grain Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného a proaktívneho Vývojára, ktorý bude pracovať na zahraničnom projekte v spolupráci s nemeckými kolegami.

Ponúkame

 Prácu na zahraničných projektoch
 Možnosť vycestovať
 Vzdelávanie (technické & jazykové)
 Mobil aj na súkromné účely, notebook
 Útulné kancelárie, žiaden open space office
 Možnosť pracovať aj z domu, flexibilný pracovný čas
 Príjemný kolektív, neformálne a inovatívne prostredie

Informácie o výberovom konaní

Požadované znalosti

 Záujem o tému Model-Driven Software Development (MDSD)
 Dobrá znalosť programovania a programovacích konceptov v prostredí Java
 Skúsenosti s Visual Basic a Visual Basic Script
 Skúsenosti s vývojom aplikácií pod Windows a to najmä s PowerShell
 Schopnosť štruktúrovaného programovania
 Znalosť JAVA 8, Java EE 7, SOAP, REST, SQL (DDL a DML), JSF
 Znalosti a skúsenosti vyvíjať s Eclipse, Maven, GIT, Continuous Integration, Oracle SQLDeveloper, SonarQube Nexus
 Schopnosť rozpoznať závislosti
 Schopnosť komunikovať s analytikmi požiadaviek, vrátane personálu a užívateľov projektu
 Znalosti aktuálnych webových technológií
 Znalosti Windows Administration

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Našim klientom je jedna z vedúcich IT konzultačných spoločností v sektore informačných a komunikačných technológií.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - programátor

JavaScript - pokročilý
Java - pokročilý

Profil úspešného kandidáta

Sociálne zručnosti

 Tímovo orientovaný
 Schopnosť riešenia problémov
 Schopnosť riešenia konfliktov
 Pripravenosť prevziať zodpovednosť
 Delegácie úloh
 Integrácia

Grain Slovakia is a member of the international Anxo Group that provides services in the area of system integration and outsourcing of IT and HR solutions.

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Galvaniho 7/D
821 04 Bratislava

Kontakt

ID: 3218833   Dátum zverejnenia: 30.11.2017