IT analytik v Bratislave

Grain Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- identifikácia a analýza požiadaviek zákazníka
- návrh riešenia informačných systémov
- koordinácia požiadaviek zákazníka a riešení s kapacitami vývojového tímu
- komunikácia s tímom programátorov
- modelovanie požiadaviek a návrhu riešenia
- návrh databázového modelu

Ponúkame profesionálny rast, adekvátne finančné ohodnotenie a pracovnú perspektívu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Slovenská softvérová spoločnosť, ktorá sa špecializuje na oblasť spracovania elektronických dokumentov a s nimi súvisiacich procesov v oblasti verejnej a komerčnej sféry.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Visio - Pokročilý
UML - Unified Modeling Language - Pokročilý
SQL - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- UML pokročilý
- SQL pokročilý
- Visio
- PowerPoint
- znalosť IT systémov
- realizácia IT analýz a procesných analýz
- koordinácia kapacít a riadenie vývojového tímu minimálne 2 roky
- skúsenosť s DB SQL a dátovými modelmi
- znalosť UML
- analytické myslenie
- kreativita
- samostatná aj tímová tvorivá práca
- efektívna identifikácia potrieb zákazníka
- komunikácia so zákazníkom a vývojovým tímom na dobrej úrovni
- spoľahlivosť a aktívny prístup k práci
- angličtina na úrovni efektívnej práce s dokumentáciou
- znalosť práce s analytickými nástrojmi (Enterprise Architect) vítaná
- komunikačné zručnosti

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení v regióne CEE a Middle East.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3218822  Dátum zverejnenia: 19.12.2017