Java developer s aktívnou nemčinou

Grain Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si java programátor a hľadáš nové výzvy? Ponúkame ti jedinečnú príležitosť byť súčasťou programátorského tímu vo Viedni. Pre našu pobočku v Rakúsku hľadáme Java programátora, ktorý bude pracovať na pridelenom projekte.

Ak si junior nevadí. Všetky potrebné školenia k projektu dostaneš počas prvých pracovných dní. Po prvých týždňoch strávených vo Viedni, budeš môcť po dohode pracovať aj z domu, alebo z ľubovolného miesta na svete.

Po technickej stránke sa budeš starať o JSP (Front End), Java (wrapper classes), výhodou je ak ovládaš aj Angular a JavaScript.

- home office
- práca v zahraničnej medzinárodnej spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Našim klientom je medzinárodná IT spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
Oracle Database - Pokročilý

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení v regióne CEE a Middle East.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3199719  Dátum zverejnenia: 21.12.2017