.NET vývojár

Grain Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- podieľať sa na vývoji softvérového riešenia pre zákazníka;
- vyvíjať pridelenú časť aplikácie na platforme .NET podľa zadanej špecifikácie;
- implementovať aplikačné funkcie, zmenové požiadavky, testovať vytvorené funkciie, opravovať chyby, nasadzovať do produkcie;
- spolupracovať a komunikovať s ostatnými členmi vývojového tímu pri realizácii riešenia.

- bonusy/prémia
- nadštandardná lekárska starostlivosť
- notebook
- príspevok na dôchodkové/životné pripoistenie
- flexibilný začiatok/koniec pracovnej doby
- dovolenka 5 týždňov
- vzdelávacie kurzy
- školenia
- kafetérie, občerstvenie na pracovisku
- príspevok na šport/kultúru/voľný čas
- príspevok na vzdelanie
- zvýhodnené pôžičky zamestnancom
- možnosť občasnej práce z domu
- firemné akcie

Informácie o výberovom konaní

PONÚKAME
- zaujímavú prácu na atraktívnych projektoch
- zabezpečený priestor pre kariérny rozvoj
- prepracovaný systém odborného vzdelávania a rozvoja soft skills
- výnimočný tím a konštruktívne pracovné prostredie
- rozsiahly benefitný systém

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Naším klientom je špecialista na tvorbu a aplikáciu komplexných informačných systémov pre zákazníkov z najrôznejších oblastí a ktoré merateľne zvyšujú hodnotu zákazníkovho podnikania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - programátor

.NET - pokročilý
C# - pokročilý

POŽIADAVKY:
- relevantné skúsenosti s vývojom web aplikácií, enterprise riešení
- .NET, C#, WebAPI
- HTML5, CSS3, JavaScript, jQuery
- Angular.js alebo Durandal.js
- REST
- UX
- znalosť angličtiny na komunikatívnej úrovni

VÝHODOU je znalosť S.O.L.I.D., SharePoint, BizTalk, Phonegap, konfigurácia TFS, Google Analytics, ...

OSOBNOSTNÉ predpoklady:
- spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť za výsledky
- proaktívne riešenie problémov, vysoké pracovné nasadenie
- schopnosť tímovej spolupráce

Grain Slovakia is a member of the international Anxo Group that provides services in the area of system integration and outsourcing of IT and HR solutions.

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Galvaniho 7/D
821 04 Bratislava
ID: 3092765   Dátum zverejnenia: 16.11.2017