.NET developer (ZA, PD)

Grain Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Mzdové podmienky (brutto)
od 1 700 € brutto / mesiac + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spolupodieľanie sa na vývoji SW riešenia pre zákazníka
- vývoj pridelenej časti aplikácie na platforme .NET podľa zadanej špecifikácie, alebo iného zadania
- implementácia aplikačných funkcií, zmenových požiadaviek, testovanie vytvorených funkcií, oprava chýb, nasadenie do produkcie
- spolupráca a komunikácia s ostatnými členmi vývojového tímu pri realizácii riešenia
- vývoj back-endu pre klienta z poisťovacej oblasti (Angular 5, .NET Core)

- zaujímavú prácu na atraktívnych projektoch
- zabezpečený priestor pre kariérny rozvoj
- prepracovaný systém odborného vzdelávania a rozvoja soft skills
- výnimočný tím a konštruktívne pracovné prostredie
- rozsiahly a pestrý benefitný systém

Informácie o výberovom konaní

Ponúkame:
- rozsiahly benefitný systém

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Spoločnosť pôsobí viac ako 25 inovatívnych rokov (od r. 1990) na trhu informačných technológií. Ide o softvérovo-konzultačnú spoločnosť poskytujúcu svoje služby na Slovensku, v Česku a v ďalších ôsmich krajinách Európy. Jedná sa najmä o poradenstvo v oblasti informačných systémov, analýzu, návrh a vývoj komplexných IT riešení a zabezpečení systémovej integrácie a outsourcingu. Kľúčovými klientmi sú významné banky, poisťovne, orgány štátnej správy a telekomunikačné firmy. Okolo 300 zamestnancov.

Zaujímavosti o firme:
- cieľ do roku 2020 - každoročná investícia vo výške 10% zo svojich čistých výnosov do inovácií a nových technológií
- 2017 – Diamanty slovenského biznisu – 3. najlepšie zdravo rastúca firma v regióne Bratislava
- už 3. rok po sebe patria medzi 6 najlepších dodávateľov pre Tatra Banku

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

.NET - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
Angular - Pokročilý
C# - Pokročilý
HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Požiadavky:
- relevantné skúsenosti s vývojom web aplikácií, enterprise riešení
- .NET, C#, WebAPI, výhodou skúsenosti s .NET Core
- HTML5, CSS3, JavaScript, jQuery
- výhodou Angular 2 a vyššie alebo Durandal.js
- REST
- UX

Výhodou:
- S.O.L.I.D.
- konfigurácia TFS

Osobnostné predpoklady
- spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť za výsledky
- proaktívne riešenie problémov, vysoké pracovné nasadenie
- schopnosť tímovej spolupráce

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení v regióne CEE a Middle East.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3092765  Dátum zverejnenia: 17.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1 700 € brutto / mesiac + variabilná zložka