Senior Java Developer

Grain Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň :

- spolupodieľanie sa na tvorbe technického návrhu a architektúre riešenia webových a enterprise aplikácií podľa požiadaviek zákazníkov
- vývoj aplikácií a aplikačnej logiky
- netradičné technologické výzvy (pokročilé messaging architektúry, dôraz na performance, analýza dát)
- poskytovanie odborných technických konzultácií členom vývojového teamu

Ponúkame ti :

- prácu na veľkých, zaujímavých a cross-technologických projektoch
- agilný team a zabehnuté CI/CD (GitLab, Jira, Confluence, Artifactory, …)
- možnosti práce s najmodernejšími technológiami na produkčných projektoch nielen v Java (Angular2, Ionic2, Elasticsearch, Kafka, Spark, …)
- účasť na konferenciách, workshopoch a odborných kurzoch
- flexibilný pracovný čas a homeoffice  osobnostný a profesionálny rast
- nadštandardné platobné ohodnotenie za dobrú prácu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Náš klient je marketingová a technologická agentúra, ktorá pôsobí v oblasti reklamy, digitálneho marketingu, dizajnu technológií, biznis modelov a médií.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počítačové znalosti - programátor

Java - pokročilý

Požiadavky :
- skúsenosti s návrhom a vývojom aplikácií v Java/JEE, Spring, SpringBoot, JPA, REST, SQL, Maven, GIT
- skúsenosti s niektorou z technológií Elasticsearch, Apache Kafka, Apache Spark – výhodou
- neustále vzdelávanie sa v oblasti nových technológií

Grain Slovakia is a member of the international Anxo Group that provides services in the area of system integration and outsourcing of IT and HR solutions.

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Galvaniho 7/D
821 04 Bratislava
ID: 2911147   Dátum zverejnenia: 9.10.2017