Front-end Developer / Angular

Grain Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do technologického tímu v Bratislave hľadáme front-end vývojárov pre technologicky zaujímavé projekty.

Náplň práce :
- vývoj technologicky zaujímavých aplikácií v Angulari a Javascripte
- spolupodieľanie sa na návrhu, testovaní a deploymente aplikácií
- hľadanie riešení a možností na hranici dnešných javascript technológií, invencia je vítaná
- spracovanie a vizualizácia veľkého množstva dát

Ponúkame ti :
- prácu na dobrých, veľkých a zaujímavých projektoch
- agilný team a zabehnuté CI/CD (GitLab, Jira, Confluence, Artifactory, …)
- možnosti práce s najmodernejšími technológiami na produkčných projektoch (Angular2, Java/SpringBoot, Elasticsearch, Kafka, Ionic2, Apache Spark,…)
- komplexný vývoj, nie pásová výroba
- účasť na konferenciách, workshopoch a odborných kurzoch
- flexibilný pracovný čas a homeoffice
- osobnostný a profesionálny rast
- nadštandardné platobné ohodnotenie za dobrú prácu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Náš klient je marketingová a technologická agentúra, ktorá pôsobí v oblasti reklamy, digitálneho marketingu, dizajnu technológií, biznis modelov a médií.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počítačové znalosti - programátor

JavaScript - pokročilý

Požiadavky :
- 1+ aplikačnej skúsenosti s Angular (projektová skúsenosť) - podmienkou
- dobré skúsenosti s Angular2/ReactJS - výhodou
- dobré skúsenosti s konzumovaním dát z REST Webservices - výhodou
- skúsenosti s IONIC, Grunt/Gulp, WebPack, ES6 - výhodou
- znalosť návrhových vzorov a best practices softvérového vývoja - výhodou
- skúsenosti s server-side MVC (PHP, Java, .NET, Node.js) - výhodou
- písanie kvalitného kódu, dodržiavanie best-practices, chuť učiť sa nové veci a zameriavať sa na výsledok

Grain Slovakia is a member of the international Anxo Group that provides services in the area of system integration and outsourcing of IT and HR solutions.

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Galvaniho 7/D
821 04 Bratislava
ID: 2904363   Dátum zverejnenia: 9.10.2017